اخبار, دکوراسیون

دکوراسیون سفید ولی جذاب آشپزخانه

دکوراسیون

امروزه در چیدمان آشپزخانه های مدرن، اغلب با کابینتهای سفیدی رو به رو هستیم که به غیر از  روشنتر کردن محیط موجب سرد و برخی مواقع بی روح شدن آشپزخانه می شوند. جهت این که از این مشکل پیشگیری کنیم بایستی راه های متمایزی را به کار بگیریم که یکی از این روش ها بهره بردن از چوب در چیدمان آشپزخانه سفید است.

دکوراسیون

فضای خلا در چیدمان آشپزخانه سفید

به طور طبیعی وجود کابینتهای سفید گلاس در چیدمان آشپزخانه قدر است به روشنتر شدن محیط کمک کند. اکنون قصد داریم مقداری نور را در جوار چوب قرار دهیم تا جذابیت بیشتری پیدا کند.  طراحان جهت این امر ایده های نوینی به کار گرفته اند.

پوشاندن سطح کابینت سفید با چوب

شما قادرید به وسیله ی یک لایه چوب تقریبا تیره برروی دیواره های کابینت سفید خود گرمای آشپزخانه خود را تأمین کنید. به غیر از این یک لایه چوب دیگر در کنار جزیره هم قادر است ایده مناسب و جذابی باشد.

تمرکز روی جزئیات در چیدمان آشپزخانه سفید

تلاش کنید جزئیات چیدمان آشپزخانه خود را نادیده نگیرید. شما قادرید از عنصر چوب برروی جزیره، لوستر، هود آشپزخانه، دسته های کابینت، چارچوب های پنجره و غیره بهره ببرید.

رنگ مشکی در چیدمان آشپزخانه سفید

بهره بردن از رنگ مشکی در جوار رنگ سفید و عنصر چوب قادر است جلوه خیلی زیبایی به چیدمان آشپزخانه تان ببخشد. شما با بهره بردن از رنگ مشکی برروی لبه های پنجره، لوستر و غیره می توانید گوناگونی رنگی موجود در آشپزخانه را تا حدی بیشتر کنید.

وجود رنگ سفید، مشکی و چوب قادر است خطوط و تضاد رنگی ای به وجود آورد که چیدمان آشپزخانه شما را به تعادل رساند.

چوب تراشیده شده در چیدمان آشپزخانه سفید

شما قادرید با بهره بردن از کابینت هایی با چوب تراش خورده و کاشی های سفید رنگ جهت محیط میان کابینتی، تلفیق جذاب چوب و رنگ سفید را ایجاد کنید. درآخر هم با جای دادن سطحی سفید رنگ برروی جزیره این هدف را تکمیل کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید