اخبار, تکنولوژی هوشمند, رباتیک, طراحی های برتر

گجت پوشیدنی ردیاب استرس

گجت

کمپانی Lief Therapeutics

این گجت کوچک  ۲۷۹دلاری را برروی قلب خود بگذارید و این گجت سریعا به شما می گوید چقدر استرس دارید. این روزها بازار گجتهای پوشیدنی، از جمله ساعت هوشمند بسیار داغ است. از رصد و مانیتور ضربان قلب گرفته تا قدم شمار و تست قند خون و غیره و حالا گجتی جهتی نشان دادن مقدار استرس شما طرحریزی شده است.

چه بسا به گمان بعضی این ابزار همچنان از لحاظ علمی نتیجه های دقیقی را نشان نمی دهد اما به شکل کلی، اشخاصی که دارای دگرگونی های ضربان قلب می شوند و این وضعیت نشان دهنده استرس آنها است قادرنند با کمک این گجت وضعیت خود را بررسی کنند.

گجت

گجت ردیاب استرس

گجت ردیاب استرس، یک گجت نوین هوشمند بوده که به وسیله ی کمپانی به اسم Lief Therapeutics طراحی شده و بیان کننده ی استرس بالا و یا ریلکس بودن شخص است. این گجت برروی قلب شما جای می گیرد و بایستی برنامه مرتبط به گجت را برروی گوشی آیفون خود نصب کنید تا بتوانید نتیجه را ملاحضه کنید. این برنامه به غیر از نشان دادن وضعیت استرس شما، تمریناتی جهت آرام کردن به شما می دهد که تمرین های تنفسی هستند. چنانچه گجت نشان داد که استرس دارید بایستی تمرین های تنفسی را انجام دهید و مجددا وضعیت شما را بررسی میکند تا به حالت نرمال بازگردید. تمرین های تنفسی خیلی آرامشبخش است و همانند به برنامه های مدیتیشن است.

قیمت این گجت

این دستگاه به وسیله ی گروه پزشکی سانفرانسیسکویی در استنفورد طرحریزی شده و به کاربران کمک میکند تا افکار، احساسات و رفتارهای خود را ملاحضه کرده و جهت تغییر الگو کاری انجام دهند. تمامی اطلاعات ثبت و ضبط میشود و قادرید در آرشیو خود آن را نگهداری کنید. چه بسا این گجت استرس یاب به هیچ عنوان ارزان قیمت نیست و به قیمت ۲۷۹دلار عرضه می شود که عدد بالایی است اما برای افرادی که از استرس رنج می برند خیلی مفید و کارآمد خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید