اخبار, دکوراسیون

استفاده از فضاهای بلااستفاده و ایجاد نظم در خانه(بخش دوم)

دکوراسیون

نظم دهی و آراستن اتاق خواب

مدل میزهای دیواری در اتاق خواب ها نیز کارایی بسیار زیادی دارند. مدلی شیک و البته کم جا برای ایجاد یک فضای کاری اختصاصی در اتاق خواب است. برای داشتن چنین طرحی، لازم نیست از کشوها و کمدهای اضافی استفاده نمایید، یک نوار چوبی باریک روی دیوار دقیقا کار یک میز را برایتان انجام می دهد.

دکوراسیون

میز پاتختی کم هزینه

میزهای پاتختی بدون هزینه، طرفداران زیادی را به سوی خود کشانده اند. البته هم استفاده از آن ها منطقی تر از خرید نمونه های گران قیمت و بزرگ است زیرا مسلما در اتاق خواب های کوچک امروزی جای نخواهند گرفت. موردی که در این جا می خواهم به شما معرفی نمایم، میز پاتختی آویزان است. این مدل ها که از لحاظ بصری فضا را بازتر نشان می دهند، برای قرار دادن وسایل ضروری هنگام خواب بسیار مناسب هستند. البته مقاومت آن ها را طناب متصل به سقف تضمین می کند.

ممکن است به دلیل بلند بودن سقف و یا دلایل شخصی، علاقه ای به پاتختی های آویزان نداشته باشید. در این صورت مدل های دیواری برایتان مناسب تر خواهند بود. این مدل ها نیز که دارای یک طراحی بسیار ساده و مینیمال هستند، صرفا برای وسایل ضروری و مورد نیاز استفاده می شوند و بهتر است در ارتفاع مناسب برای دست روی دیوار نصب شوند.

منظم کردن سرویس بهداشتی

ایده آویزان کردن میز یا شلف فقط محدود به اتاق خواب نیست و شما در سرویس بهداشتی یا حمام های کوچک نیز می توانید از آن ها بهره ببرید. این شلف ها که از سقف آویزان می شوند، فضای ذخیره سازی مناسبی را در حمام به وجود می آورند و علاوه بر این در فضاهای کوچک جای خیلی کمی را به خود اختصاص داده و ناخودآگاه دید را به سمت سقف می کشاند. به دلیل آویزان بودن، شما مشکلی با تمیز کردن و شستشوی آن ها نیز نخواهید داشت.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “استفاده از فضاهای بلااستفاده و ایجاد نظم در خانه(بخش دوم)

دیدگاهتان را بنویسید