اخبار, دکوراسیون

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون

دکوراسیون

آیا شما هم از آن دسته اشخاصی هستید که تمایل دارند در دکوراسیون محیط زندگانی خود تاثر بسیاری داشته باشند و تاآنجاکه وسایل خانه را نیز خودشان بسازند؟ آیا هوادار طراحی های با مخارج هستید؟ اگر جواب شما به پرسش های مثل این ۲ مثبت است بیایستی اطلاع داشته باشید که پالتهای چوبی برای شما بسیار عالی خواهند بود. در نگرش اول، پالتها فقط تخته های چوبی عاری از جذابیت به چشم می آیند ولی حقیقت خیلی بیشتر از این است.

صندلی زیبا و کم هزینه بسازید

در حالی که استفاده از چوب در مجیط موجب گرمتر شدن و به وجود آمدن صمیمیت می شود، این صندلی و مبلها انعطافپذیر بوده و به آسانی با مابقی وسیله ها مثل میز قهوه خوری هماهنگ می شوند. همین طور شما می توانید به آسانی آنها را جابه جا کرده تا به دکوراسیون مورد نظر خود برسید. وقتی که یک متریال خام مثل این پالتها در دسترس دارید همه چیز شدنی است. لذا شما طرح ریز یک چیدمان می شوید که چوب در آن سرور است.

صندلی

صندلی

صندلی

میز برای اتاق خواب خود بسازید

پالتهای چوب در سایزهای متعدد وجود دارند. لذا بیشتر لوازم خانه خانگی در سایز کوچک برای نمونه وسیله های یک اتاق نوزاد را می شود با آنها ساخت. میز های بغل تختخواب و کنار مبلی هم از این وسیله های کوچک هستند که به آسانی با این پالتها ساخته می شوند. شیوه وصل کردن پالتها به همدیگر هم می شود به شکل افقی باشند و هم به شکل عمودی.

دکوراسیون

ساخت کاناپه

صددرصد تهیه یک مبلمان که با سلیقه شما جور باشد خرج بسیاری را در بردارد. ولی تنها چیزی که شما لازم دارید چندتا پالت چوبی است. همانگونه که قبلا هم گفتیم، این مبلمانها خیلی انعطافپذیر هستند و به آسانی قادرید با تغییر تعداد پالتها و حتی مدل چیدمان آنها، سایز مبل و مدل آن را تغییر دهید. برخی مواقع نیز با وصل کردن چند چرخ در زیر مبل منتقل کردن و جا به جایی آن خیلی راحت و آسانتر خواهد بود. به غیر از اینها از فضای زیر مبلمان برای کتابها و وسایل کاربردی استفاده می شود.

مبلمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید