اخبار, دکوراسیون

چیدمان بی نظیر بوفه در دکوراسیون خانه(بخش دوم)

دکوراسیون

اکسسوری:

شخصیت و ویژگی فردی خود را به محیط بیفزایید. فراموش نکنید که ضمن قرار دادن وسایل تزئینی، اشیای کاربردی مثل بشقاب، فنجان و طرف هایی که در بوفه تان دارید، هنگامیکه به عنوان دکور مورد کاربرد قرار می گیرند نیز قادرند به شکل مضاعف زیبا و مفید باشند.

دکوراسیون

بوفه، یک نمایشگاه آثار تاریخی خانگی

چنانچه در منزل خود یک بوفه دارید قادرید از در‌های شیشه ای و مزیت های آن ها استفاده کنید تا مرغوب ترین ظرف ها را سازماندهی کرده و به نمایش بگذارید. در صورتی که بوفه شما به صورت کنسول است از قسمت بالایی آن جهت سرو دسرها بهره برید. این راهی راحت، زیبا و همراه با آسایش جهت سرگرم کردن میهمانانتان است. از بالای بوفه جهت قرار دادن گنجینه های و اشیای گران بهایتان بهره ببرید تا قادر باشید گوشه ای سرگرم کننده و جذاب به وجود آورید. همینطور قادرید در جوار آن ها تعدادی شمع و بطری های کوچک قرار دهید که جهت خوش آمد گویی و به وجود آوردن حسی دلنشین در محیط مفید خواهد بود.

درضمن از یاد نبرید ۱ یا ۲ نشیمن که در بعضی موارد قادر است یک چهار پایه باشد را در زیر آن بگذارید تا در صورت احتیاج، محیط نشستن اضافی را برای شما ایجاد کند.

بوفه خود را بسازید و تغییر دهید

چنانچه شما شکل معاصر و امروزی را جهت فضایتان ترجیح می‌دهید، مناسب تر است از ویترین هایی بهره ببرید که خطوط محیطی بی آلایش و خالص دارند. ویترین های عمودی که جوار دیوار قرار می گیرند گزینه های مناسبی جهت گستردگی و افزودن سطح کف هستند.

هنگامی که قطعاتی را انتخاب کردید که به دیوار وصل می شوند طراحی مدولار (بهره بردن از قطعه ها با ابعاد و سایز برابر که قادر است با یک ریتم معیینی برروی دیوار تکرار شوند) گزینه ای دخور و تطبیق پذیر است که سازمان دهی ها و آرایش های گوناگونی را امکانپذیر می کند. نکته مثبت درباره ی این مدل قفسه ها این است که هر زمان که می خواهید تنوعی در دکور خانه تان به وجود آورید قادرید آن ها را تغییر داده و بوفه مورد نظر خود را ترتیب دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید