اخبار, دکوراسیون

اتاق خواب منحصر به فرد و کم هزینه(بخش اول)

دکوراسیون

داشتن اتاق خواب زیبا و منحصر به فرد، خواسته هر شخصی است. با این وجود احیانا در اندیشه خیلی ها چنین است که جهت داشتن این دکوراسیون عالی بایستی بهای خیلی زیادی صرف کرد و بودجه زیادی مختص این امر قرار داد. در این مقاله می خواهیم به چیدمان اتاق خواب کم هزینه بپردازیم، قصد داریم راه کارهای هوشمندانه جهت چیدمان اتاق خواب به شما یاد دهیم تا چیدمان اتاق خواب را به زیباترین حالت ممکن دربیاورید.

دکوراسیون

گل و گیاه

یکی از راه کارهای که نه فقط جهت اتاق خواب چه بسا برای هر قسمت دیگری از خانه همواره پیشنهاد می کنیم بهره گیری از گل و گیاه است. در اینکه گلها قادرند احساس شادابی و نشاط را به اتاق خواب شما القا کند هیچ تردیدی وجود ندارد. شما قادرید با صرف هزینه ای ولو کم گلهایی با رنگهای زیبا و ملایم خریداری کنید و آن ها را در چیدمان اتاق خواب خود قرار دهید. توصیه ما گلهایی مانند اسطوخودوس، زر زرد و غیره است. شما قادرید این گلهای خوش رنگ و باطراوت را در گلدانهای شیشه ای بگذارید و از زیبایی آن کمال استفاده را ببرید.

کاغذ دیواری

شما قادرید به وسیله ی کاغذ دیواری به چیدمان اتاق خواب خود جان تازه دهید. نیاز نیست که کاغذ دیواری ها حتما وسعت زیادی از دیوار را بگیرند حتی قسمت کوچکی مانند درهای کمد هم قادر است گزینه ی مناسبی جهت بهره گیری از کاغذ دیواری در اتاق خواب باشد. این امر به شما کمک می کند که بهای کمتری را هم برای خریداری کاغذ دیواری بپردازید. داشتن کاغذ دیواری ای با این شروط قادر است در دکوراسیون اتاق خواب شما به عنوان یک نقطه کانونی عمل کند. در آخر هم امکان دارد نیاز باشد دستگیره های کمد را بردارید و جا به جا کنید تا کاغذ دیواری تان به بهترین شکل خود را نشان دهد.

جعبه

شما قادرید با به کارگیری از جعبه های ساده که گویی حتی بیشتر مواقع از اطراف آن ها با بی اعتنایی رد می شویم، چیدمان اتاق خوابتان را منحصر به فرد کنید. این جعبه ها محیط ایده آلی جهت قراردادن اغلب وسیله های کوچک و خصوصی است و این جعبه های کوچک می تواند برای شما خیلی کاربردی تر از قفسه های گران قیمت باشد. شما قادرید این جعبه ها را با رنگ کردن و یا تعمیر آسان، تبدیل به وسیله ای کنید که علاقه دارید.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید