اخبار, دکوراسیون

اتاق خواب منحصر به فرد و کم هزینه(بخش دوم)

دکوراسیون

سخت نگیرید

برای تهیه ی کمد لباس و مکانی برای جمع کردن وسیله های خود نیاز نیست بهای زیادی بپردازید. لذا سخت نگیرید و با برگزیدن یک گوشه از چیدمان اتاق خواب خود را به مکانی جهت قرار دادن لباس هایتان دربیاورید. این امر قادر است بوتیک ها را به شما یادآور شود. لذا با آویختن یک چوب لباسی و یا قفسه، محیط مناسبی را جهت قرارگیری لباس ها و کیف های خود ایجاد کنید.

دکوراسیون

نردبان در چیدمان اتاق خواب

اغلب ما نردبانی در خانه خود داریم که بی استفاده مانده است و جاگیر شده است. شما قادرید از این نردبان بی مصرف بهره ببرید و آن را گوشه ای از اتاق خود قرار دهید و از آن به عنوان قفسه استفاده کنید. به کارگیری از نردبان نه فقط در چیدمان اتاق خواب بلکه جهت هر مکان دیگری هم عالی خواهد بود و آن فضا را منحصر به فرد می کند.

قاب های دکوری

شما قادرید با کمک شیوه هایی، عکسهای خود را در قابی تزئینی بچینید. صددرصد با این روش قادر خواهید بود وسیله ای به منظور یک عنصر دکوری مهیا کنید و اتاق خوابتان را زیباتر کنید.

تعمیر وسیله های کهنه

توصیه ما این است که به دنبال وسیله های قدیمی تان بروید و به تعمیر آن ها بپردازید. می توانید ولو یک جعبه چوبی کهنه را با اندکی تغییر به یک میز پاتختی جذاب تبدیل کنید. شما حتی قادرید از بطری های شیشه ای قدیمی به عنوان گلدان استفاده کنید.

پارچه هایی با طرح و رنگ متفاوت

شما می توانید به وسیله ی یک پارچه ای که به سقف شما آویزان شده است، آن را بلندتر نشان دهید. شما قادرید چیدمان اتاق خواب خود را با راهکارهای آسانی به وسیله ی پارچه به محیطی دنج و آرام دربیاورید و هارمونی رنگی بسیار زیبایی را در اتاق خواب خود ایجاد کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید