اتصالات, اخبار, شیرآلات

انواع شیرآلات مدرن ساختمانی(بخش اول)

شیرآلات

انواع شیرآلات مدرن ساختمانی

در این‌عصر با پیدایش فن آوری ناظر به کارگیری اقسام شیرآلات نوین ساختمانی در دکوراسیون محیط های شرجی منازل هستیم. برگزیدن شیرآلات درخور یکی از نکته هایی کوچک و مهم طراحی داخلی محیط های نمناک گوناگون می باشد با دقت به آن ها و دقت در برگزیدن آن ها می تواند نمای متمایز به طراحی داخلی شما می دهد. به همین دلیل امروز در رساکالا به مطالعه اقسام شیر آلات متعدد در فضای داخلی می پردازیم.

شیرآلات

شیرآلات نوین تک دسته ای

اگر چه دو مدل اصلی و پر استفاده شیر آلات نوین ساختمانی تک دسته ای و دو دسته ای برای سینک آشپزخانه موجود است، ولی برای استفاده مناسب در حالات متعددی مانند پر کردن ظروف متفاوت می توانید دسته های متمایزتری از شیر آلات را برای آشپرخانه خود داشته باشید. چنانچه شیر آب تک دسته ای را انتخاب کرده اید، بایستی پیش از هرچیز به مسافت آن تا پنجره و طاقچه توجه کنید زیرا که احتمال دارد دسته در زمان چرخش به هرآنچه که در عقب آن واقع شده است ضربه وارد کند.چنانچه سینک شما سوراخ یدکی دارد، قادر هستید یک نازل اسپری جداگانه و یا جای صابون مایع خریداری کنید.

شیرآلات نوین دو دسته ای

این شیوه قدیمی شیر آلات دسته سرد و گرم جدا از هم را در طرف چپ و راست برای شیر آب در نظر گرفته است. این مدل شیرها دو گروه هستند، گروهی که توانایی دارد روی قسمتی از شاسی یا به طور جدا جدا منصوب شده باشد و بخش اسپری کننده که به طور رایج به شکل جداگانه و مجزا ساخته شده است.
خصوصیت مثبت: به این مساله دقت کنید که شیر آب دو دسته ای احتمال خوب تری در تنظیم میزان گرما دقیق تر نسبت به شیر آب تک دسته ای مهیا می کند.
خصوصیت منفی: منصوب کردن این مدل شیرها دشوارتر است و برای تنظیم حرارت آب باید از هردو دسته استفاده شود.

برای اطلاعات بشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید