اخبار, دکوراسیون

جایگاه تلویزیون در چیدمان خانه(بخش اول)

دکوراسیون

به طور معمول بیشتر اشخاص وقت و مسلما بهای بسیاری را صرف می کنند تا دکوراسیون پذیرایی خود را بچینید. یکی از اصلی ترین نگرانی هایی که اشخاص جهت چیدمان پذیرایی دارند آن است که تلویزیون را کجا بگذاریم؟ بایستی گفت که خوب تر است تلویزیون را تا حد امکان در نقطه توجه قرار ندهید تا وقتی که با افراد خانواده در پذیرایی هستید بیشتر وقت خود را به گفت و گو بنشینند تا دیدن تلویزیون!

دکوراسیون

جایگاه تلویزیون در کمد

یکی از شیوه های تقریبا دیرینه که به شما کمک می کند تلویزیون را از نقطه توجه خارج کنید این است که از یک کمد کوچک کمک بگیرید. صددرصد این چیدمان را در خانه های مادربزرگ ها دیده اید. چه ایرادی دارد که مجددا این شیوه را در پیش بگیریم؟ فضای کمدی که برای تلویزیون خود تهیه می کنید قادر است برای جای گیری وسایل و تجهیزات مرتبط به تلویزیون هم جای مناسبی به وجود آورد.

بایستی این را هم یادآور شویم که تلاش کنید در کمد خود جایی جهت رد کردن کابل و سیمهای مرتبط به تلویزیون را مهیا کنید تا ناگزیر نباشید آن را ده دور بپیچانید و درآخر آن ر از لای در کمد رد کنید! توصیه ما به شما این است که سوراخی که می خواهید برای رد کردن سیم ها به وجود بیاورید را چیزی در حد ۵سانتی متر مربع در نظر بگیرید.

بهره گیری از اکسسوری های زیاد جهت میز تلویزیون

شما بایستی تلاش کنید که در میز تلویزیون خود توجه را از تلویزیون بگیرید و به مابقی قسمت های آن هدایت کنید. به عنوان نمونه می توانید از قفسه هایی بهره بگیرید که وسیله های دکوری بسیاری دارند. چنانچه تمایل ندارید هزینه بسایاری را صرف تهیه این مدل میز تلویزیونی کنید قادرید از یک تابلوی بزرگ در اطراف تلویزیون کمک بگیرید تا به هدف خود برسید.

بهره گیری از تخت همراه با تلویزیون

شما قادرید تلویزیون را به اتاق خود ببرید تا تنها در برخی زمان ها آن را تماشا کنید. جهت این امر می توانید از تلفیق تلویزیون و تخت بهره بگیرید! می توانید با سفارش تختی که جایی برای تلویزیون و در آخر مخفی کردن آن دارد به مقصود خود برسید و با یک تیر دو نشان بزنید.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید