اخبار, دکوراسیون

جایگاه تلویزیون در چیدمان خانه(بخش دوم)

دکوراسیون

جای تلویزیون در کمد البسه!!!

حتما تعجب کرده اید. آری کمد لباس منحصربه فردترین جا برای قرار گرفتن تلویزیون شما است. میتوانید از یکی از طبقات البسه خود استفاده کنید و جای خوبی را جهت جای دادن این جعبه سحرآمیز به وجود آورید. صددرصد این امر موجب کمتر شدن مخارجتان می شود.

دکوراسیون

ویدیو پروژکتور در چیدمان پذیرایی

به طور معمول به کارگیری ویدیو پروژکتور هم قادر است انتخاب مناسبی باشد تا دیگر از تلویزیون استفاده نکنید. این امر به شما کمک می کند که به گونه ای یک سینمای خانگی برای خودتان ایجاد کنید و از دیدن فیلم مورد علاقه تان کیف کنید. در هنگام استفاده از پروژکتور بایستی صددرصد بایستی به این نکته دقت کنید که پرده آن را برروی دیوار صاف و خالی قرار دهید تا تصویرها را به خوبی ببینید.

بهره گیری از طبقات در پیرامون تلویزیون

شیوه ی دیگری که قادر است برای جایگاه تلویزیون در خانه خود بهره ببرید آن است که در دیوارهای بالا و پیرامون آن از طبقاتی متعددی بهره ببرید و در آن از اکسسوری های بسیار زیبا استفاده کنید.

بهره گیری از پنل کشویی

شما قادرید چیزی مانند به این عکس را تهیه کنید تا پنلی کشویی جهت تلویزیون خود مهیا کنید. در چنین شیوه ای به طور معمول بلندگو ها مخفی می شوند اما در به جریان افتادن صدا هیچ معضلی را به وجود نمی آورد.

دکوراسیون

بهره گیری از پارتیشن جهت جای تلویزیون

یکی از راحتترین و کم خرجترین شیوه ها که جهت جایگاه تلویزیون خود قادرید استفاده کنید آن است که از یک پارتیشن استفاده کنید. ما به شما عزیزان توصیه می کنیم که از پارتیشنهای تاشو استفاده کنید تا هنگام استفاده قادر باشید آن را باز و یا بسته کنید. این شیوه این مزیت را دارد که هنگامی که میهمان دارید درب آن را ببندید تا همه ی توجه اشخاص به تلویزیون معطوف نشود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید