اخبار, دکوراسیون

ترندهای سال ۲۰۱۸ در چیدمان خانه

در چیدمان منزل هر سال نکاتی به عنوان ترند دکوراسیونی ذکر می شوند که کم و زیاد تمرکز و دقت اشخاص را در چیدمان خانه به خود جذب می کند. در سال پیش چیزی که به شکل کلی به عنوان ترند بیان می شد به کارگیری از گل و گیاه گرمسیری و رنگ فلامینگویی بود. در جوار این ها هم پیشنهاد می شد که اشیاء فلزی را به درون منزل بیاوریم و از آن ها افزونتر بهره ببرید.

دکوراسیون

رنگ آمیزی

رنگ خاکستری در چیدمان خانه به نظر شما تماما خنثی می آید، اما یکی از ترندهای سال۲۰۱۸ دقیقاً همین است. به غیر از این ترند های سال۲۰۱۸ از شما درخواست دارد که جهت رنگ در چیدمان خانه خود به دنبال انتخاب های دیگری مانند بنفش، قرمز و زمردی هم بروید. شما قادرید به دنبال سایه هایی از رنگهای مخملی و نرم هم بروید و چیدمان خانه ۲۰۱۸ خود را تغییر دهید.

به کارگیری از چوب تیره در چیدمان خانه

یکی از ترند های سال۲۰۱۸ جهت چیدمان منزل بهره گیری از وسیله های چوبی به رنگ تیره است. شما قادرید با به کارگیری از این رنگهای وسیله های چوبی و همنشینی شان با وسیله های براق و لوکس، چیدمان مدرن و شیکی را جهت خانه خود ترتیب دهید. به کارگیری از دستگیره های فلزی جهت وسیله های چوبی قادرند شما را به ترند های سال۲۰۱۸ نزدیکتر کند. تلفیق چوب گردو، طلا و برنج به همراه رنگهای تیره قادر است محیطی فوقالعاده به وجود آورد.

بهره گیری از فرهنگ ملل در چیدمان خانه

وقتی که به مسافرت های متعدد می روید و با فرهنگهای دیگر مانوس می شوید قادرید از این قابلیت جهت چیدمان خانه خود هم بهره ببرید. در حقیقت شما قادرید با الهام از بعضی فرهنگهای دکوراسیونی ملل های دیگر و یا ولو به همراه داشتن وسیله های دکوری به عنوان سوغاتی با ترند های سال۲۰۱۸ همراه باشید. بهره گیری از رنگ های ویژه که در چیدمان خانه به کار برده شده در جوار کوسنها وغیره کاملا نمونه ای از این مورد هستند.

بهره گیری از بافت های زیبا در چیدمان منزل

به کارگیری از صندلی ها و میزها با بافتهای طبیعی حصیری می تواند حس بی نظیری را به وجود آورد. شما قادرید از این بافتهای زیبا هم جهت چیدمان خانه ۲۰۱۸ خود بهره ببرید و محیط خانه ی خود را تغییر دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید