اخبار, دکوراسیون

کاشی در بخش های مختلف خانه(بخش سوم)

دکوراسیون

کاشی در دکوراسیون اتاق خواب

شاید باور کردنی نباشد، اما به راحتی می تواند به جای فرش، موکت و سرامیک های معمولی، کف اتاق خواب را با کاشی های رنگی پوشاند. شما با این کار با یک تیر دو نشان زده اید : هم مقاومت و استحکام لازم را دارید و هم نقش، الگو و رنگ را وارد اتاق خوابتان کرده اید. اگر این کاشی ها را برای کف در نظر می گیرید، بهتر است دیوارها را ساده و تک رنگ باقی بگذارید. البته به راحتی می توانید رنگ سرویس خواب را نیز با رنگ کاشی های کف ست نمایید. و برای خلاقیت بیشتر به جای استفاده از کاشی در کف اتاق خود می توانید یکی از دیوارهای اتاق خود را با کاشی های رنگی و زیبا تزئین کنید.

دکوراسیون

تزئین دفتر کار با کاشی های رنگی

در طراحی دفتر، موضوعی که گاهی اوقات فراموش می شود، رنگ ها هستند. در صورتی که کاشی های رنگی به راحتی می توانند این خلا را پر کرده و در عین حال رسمی بودن فضا را نیز حفظ نمایند. اگر تمایل ندارید که از طرح های شلوف و پر نقش و رنگ استفاده کنید، می توانید یک قسمت مشخص، به طور مثال زیر میز و صندلی را با تایل های کوچک و رنگ های خنثی یا پاستلی پوشش دهید.

جداسازی مکان ها با کاشی های رنگی

در بعضی فضاها، به دلیل کوچک بودن یا عدم تمایل استفاده از پارتیشن، جدا سازی فضاهای مختلف دشوار می شود. اما شما به راحتی می توانید با نصب کاشی ها و ایجاد تضاد در کف سازی، فضاهای موردنظرتان را به صورت بصری از یکدیگر جدا نمایید.

طراحی فضای بیرونی کاشی های رنگی

در آخر به فضاهای بیرونی و محوطه سازی می رسیم. استخر، تراس و حتی حیاط ها هم می توانند با کاشی های رنگی طراحی شده و زیبایی و جذابیت خاصی ایجاد نمایند. بهتر است این کاشی ها را برای مشخص کردن یک فضای خاص مانند آلاچیق و قسمت نشیمن، فضای باربیکیو و یا هر مکانی که کاربری خاصی دارد استفاده نمایید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “کاشی در بخش های مختلف خانه(بخش سوم)

دیدگاهتان را بنویسید