اخبار, دکوراسیون

کاشی در بخش های مختلف خانه(بخش دوم)

دکوراسیون

کاشی رنگی کف در ورودی خانه

ورودی و راهروها اغلب فضاهایی هستند که به راحتی نادیده گرفته می شوند. حال آن که کاشی ها به دلیل مقاومت بالایی که دارند برای این فضاها بسیار مناسب خواهند بود. اگر از کاشی های رنگی در ورودی استفاده نمایید، آن را زنده و شاداب می کنید. حتی اگر فضایتان بزرگ نباید، تنها با نصب چند ردیف کاشی رنگی کوچک هم می توانید به همان نتیجه برسید. شما می توانید انتخاب نمایید که این کاشی ها در چه محدوده ای نصب و اجرا شوند. البته می توانید کل کف را نیز با کاشی های رنگی پوشش دهید.

دکوراسیون

کاشی رنگی اتاق پذیرایی و نشیمن

کاشی های رنگی جای خود را در اتاق نشیمن و پذیرایی نیز پیدا کرده اند. شما می توانید به دو شکل از کاشی بهره ببرید. یکی این که کل کف پوش فضای نشیمن کاشی شده که شاید در برخورد اول، به دلیل ترکیب رنگی و نقوش مختلف با فرش اشتباه گرفته شود. اما در حالت دوم، اگر نمی خواهید که کل فضا با کاشی پوشیده شود، فقط می توانید برای یک قسمت مشخص و خاص از آن ها استفاده کنید. به طور مثال برای شاخص کردن فضای غذاخوری یا میز جلومبلی و …. . طرح و نقشی که انتخاب می کنید، همین طور مدل نصب و اجرای کاشی ها، می تواند فضای شما را مدرن یا کلاسیک نماید. به طور مثال چیدمان نامنظم بیش تر دکوراسیون را به سمت سبک های امروزی و مدرن برده و برعکس، چیدمان منظم با طرح های سنتی، آن را کلاسیک تر نشان خواهد داد.

آراستن دیوار با کاشی رنگی

بهتر است کمی از کف خانه فاصله گرفته و به دیوارها دقت بیش تری کنیم. امروزه برای تزیین دیوارها در فضاهای مختلف خانه، به جای رنگ آمیزی و یا گچ بری، از کاشی های رنگی کمک گرفته می شود. شما یکی از دیوارهای اصلی را در ابتدا انتخاب کرده و کاشی ها را روی آن نصب نمایید. با این کار به راحتی می توانید ترکیب رنگی سایر وسایل و عناصر در دکوراسیونتان را نیز مشخص کنید. به طور مثال کوسن ها، نقوش قالی و حتی صندلی های غذاخوری می توانند همرنگ با یکی از رنگ های درون کاشی ها باشند.

برای اطلاعات بیشتر به بخش سوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “کاشی در بخش های مختلف خانه(بخش دوم)

دیدگاهتان را بنویسید