اتصالات, اخبار, لوله

ارزش اتصالات پلی اتیلن(بخش اول)

پلی اتیلن تک جداره

فهرست قیمت اتصالات

محاسبه قیمت اتصالات پلی اتیلن کمی پیچیده تر از قیمت لوله‌های پلی اتیلن می‌باشد. اتصالات پلی اتیلن به دلیل متنوع بودن در نوع و تنوع در مدل دارای قیمتهای متعددی است. لازم به ذکر میدانیم که تمامی فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت لوله پلی اتیلن و مشخصا مواد اولیه پلی اتیلن در قیمت اتصالات نیز تاثیر گذار می‌باشد برا ی اطلاعات بیشتر به بخش فروش مراجعه کنید.
اتصالات پلی اتیلن در خطوط لوله پلی اتیلن نقش بسزایی دارند و اغلب اشکالات و خرابی‌ها در خطوط لوله پلی اتیلن در محل‌های اتصالات می‌باشد. از اینرو در تهیه اتصالات پلی اتیلن نهایت دقت و وسواس را داشته باشید که کیفیت اتصالات می‌تواند کارکرد کل خط را تحت تاثیر قرار دهد.
توجه داشته باشید که ارزان خریدن و مخصوصا خیلی ارزان خریدن به منزله خریدی خوب و تهیه کالایی با کیفیت و مناسب نیست و در محصولات پلی اتیلنی و اتصالات پلی اتیلن، قیمت اتصالات پلی اتیلن نبایستی از مواد پلی اتیلن کمتر باشد چون در تمامی استانداردها مشخصا ذکر شده است که از مواد اولیه نو بایستی استفاده شود.

لوله پلی اتیلن

هزینه اتصالات تزریقی

هزینه اتصاللات تزریقی پائین‌ترین بها را در میان اتصالات پلی اتیلن را دارند و این اتصالات، اغلب برای استفاده های معمولی و فشارهای کاری پائین بکار می‌روند، اتصالات تزریقی بیشتر با مواد پلی اتیلن معمولی و نه چندان مناسب ( مواد ایرانی و مواد بازیافتی ) تولید میشوند و فرایند تولید آنها به شکلی است که امکان وجود مشکل و نابسامانی در بافت آنها وجود دارد. قیمت اینگونه اتصالات به صورت لیست قیمت نیز وجود دارد و فروشندگان آنها به صورت برنامه‌ای از پیش تعیین شده آنها را تولید می‌کنند و در انبارهای خود به‌صورت دپو شده موجود دارند به این علت تهیه و ارائه قیمت آسانتر و از ثبات قیمتی بیشتری برخوردار هستند.

قیمت اتصالات سفارشی و مایتری

قیمت اتصالات سفارشی با قیمت لوله پلی اتیلن رابطه مستقیم دارد. اتصالات مایتری از همان جنس لوله پلی اتیلن و با همان مواد اولیه که لوله تولید شده است تولید می‌شود و این اتصالات طبق مجموعه استانداردهای DIN 16963 تولید و عرضه می‌شود و در تمامی زوایا و اندازه‌های درخواستی مشتریان و طبق سفارش آنها تولید می‌شود. با توجه به توضیحات بالا قیمت اتصالات پلی اتیلن سفارشی را نمی‌توان به صورت لیست ارائه نمود و متقاضیان، لیستی از اتصالات مورد نیاز خود را برای واحد فروش ارسال و قیمت‌ها را پس از محاسبه به همراه زمان تحویل دریافت می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید