اخبار, دکوراسیون

نقش استیکرها در دکوراسیون

امروزه شیوه های آسان و کم هزینه ای جهت تغییر در چیدمان به وجود آمده اند که خیلی از آنها در مدت زمان اندک هم قابل نصب هستند. ولو برخی به راحتی به وسیله ی خود اشخاص مورد بهره قرار گرفته و احتیاج به حضور یک کارشناس ندارند. استیکرهای دیواری هم در همین گروه جای میگیرند و شاهد حضورشان در اغلب محیط ها، ولو اداری، تجاری و مهد کودک ها هستیم. لذا قصد داریم در این مقاله، راهنمایی های کوچکی هم جهت برگزیدن مناسب ترین و درست ترین مدلها به شما معرفی کنیم.

استیکر

استیکر دیواری سالن نشیمن

در این قسمت نخست قصد داریم مزایای استیکرهای دیواری به ویژه جهت محیط های مسکونی را برای شما توضیح دهم. به عنوان نخستین مزیت بایستی به این نکته اشاره کنم که اغلب برچسب ها و استیکرهای دیواری را می شود به سطوح مسطح متعددی مثل دیوارهای داخلی، آینه ها، کاشی، دیوارهای حمام، پنجره ها و غیره نصب نمود. چه بسا در برخی از موارد چسباندن آنها برروی سطوح با بافتهای زبرتر و ناصاف قادر است شما را با معضل روبه رو کند. دومین مزیت که شاید یکی از اصلی ترین آنها هم باشد، مقرون به صرفه بودن آنها است. شاید در میان گزینه های متعددی که جهت ایجاد دگرگونی برروی دیوارها بهره برده می شوند، مثل کاغذ دیواری و نقاشی، این شیوه تمایز قیمت خیلی زیادی داشته و زمان اندک تری هم نیاز دارد.

استیکر دیواری اتاق کودکان

سومین مزیت استیکرهای دیواری که موجب شده دوستدارن بسیاری هم به سمت خود جذب کند، گوناگونی بسیار طرح و مدل آن است. با بهره بردن از همین خصوصیت شما به آسانی قادرید برای اتاق فرزندتان از مدل های کودکانه آنها بهره ببرید. چه بسا استیکر دیواری اتاق کودک، به غیر از دیوارها، برروی کمد، آینه، وسیله های بازی، تختخواب و ولو درب اتاق هم نصب می شوند. همان گونه که قبل تر هم اشاره کردم، تمامی این کارها در مدت زمان اندک میان ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صورت گرفته می شود و احتیاج به هیچ کارشناس و نصاب حرفه ای هم وجود ندارد.

استیکر دیواری ۳D

از جمله مدل های نوین و مدرن تر استیکرهای دیواری، استیکر دیواری ۳D است. این طرح ها به علت مدل طراحی و رنگ آمیزی که دارند به شکل ۳D دیده می شوند و برخلاف مدل های ساده تر، حالت تخت و بدون بعد ندارند. استیکرهای ۳D هم مثل طرح های ساده تر، نصب سریع و راحت دارند و فقط تمایز قیمت آنها است. چنانچه به سراغ مدل ویژه ای هستید، بایستی به کمپانی ها و مارک هایی مراجعه نمایید که گوناگونی طرح و مدل بسیاری داشته باشند و یا این که سفارش مدل مورد نظر شما برای آن ها امکانپذیر باشد.

برگزیدن استیکر دیواری درخور

پس از بررسی خصوصیت ها و قابلیت های استیکرهای دیواری، در اینجا نیاز می دانم نکته هایی را جهت برگزیدن مناسب و ایده آل به شما یادآوری کنم. در نخست بایستی به این نکته دقت داشته باشید که استیکر را برای چه محیطی برمی گزینید. چنانچه سالن نشیمن یا پذیرایی مورد نظر شما است، آن مسئله ای که با اهمیت است تلفیق رنگی استیکر است. یا قادرید از مدل های براق و نقره ای رنگ بهره ببرید که چه بسا بایستی با سبک چیدمان منزلتان همخوانی داشته باشد. ولی چنانچه مدل های رنگی را مورد نظرتان است، می توانید با درنظر گرفتن رنگ اکسسوری و کوسنها و ولو گلهای فرش آنها را برگزینید. برای اتاق فرزندانتان، مناسب تر است مدلی انتخابی مناسب با سن و جنسیت فرزندتان درنظر گرفته شود. شخصیتهای کارتونی مورد علاقه بچه ها به طور معمول مناسب ترین گزینه ها هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید