اخبار, دکوراسیون

لوستر مناسب آشپزخانه شما

دکوراسیون

لوستر آشپزخانه

بهتر است سبک ویژه خود را برای نورپردازی در آشپزخانه مشخص کنید! هیچ چیز هیجان انگیز تر از این نیست که خودتان آشپزخانه دلخواهتان را نورپردازی کنید. قبل از اینکه مشغول ایده پردازی های نورانی شوید بهتر است بیشتر با لوستر های فانتزی آشپزخانه های نوین آشنا شوید. با رساکالا همراه باشید تا مناسب ترین لوستر فانتزی را برای آشپزخانه خود برگزینید.

لوستر

اقسام روشنایی

روز به روز گوناگونی وسایل روشنایی بیشتر می شود. یکی از علت های اینکه در خرید لامپ و لوستر مورد نظرمان گیج می شویم نشناختن مسئولیت چراغ ها و وسایل روشنایی است. به طور کلی نورهای فضای داخلی را می توانیم به سه گروه تقسیم کنیم : نور عمومی، نور کار و نور دکوراتیو.

  • نور عمومی: به طور کلی مسئولیت روشن کردن کل محیط را دارد. این نور همان نوریست که به شما کمک می کند راه خودتان را در منزل پیدا کنید.
  • نور کار: مسئولیت تنظیم و تأمین نور برای کار خاصی است که انجام می دهید. مثلا زمانی که مشغول پخت و پز هستید، همه شما چراغ هود را روشن می کنید تا سطح گاز روشن تر شود به این نور که سطح معیین را روشن می کند نور کار می گویند.
  • نور دکوراتیو: نورهایی هستند که جنبه تزیینی دارند. این گروه بعضی مواقع می توانند مسئولیت نورهای کار را هم انجام دهند. برای مثال لوستر های تزیینی بالای کانتر آشپزخانه ،صفحه کانتر را روشن می کنند و شما می توانید آسان تر روی پیشخوان غذا صرف کنید.

لامپ های رشته ای فانتزی

آماده باشید تا با این لامپ ها بین نشیمن و آشپزخانه جدید و فانتزی خود رقابت ایجاد کنید. این چراغ های led که به طور نوستالژیکی مانند لامپ های رشته ای طراحی شده اند علاوه بر زیبایی بی همتا، با خود نور زیادی را به آشپزخانتان می آورند. زیر این نور وسایلتان می درخشند مخصوصا اگر لوازم آشپزخانتان سیلور باشند.

لامپ های مینیمال

اگر به یک دکوراسیون بی‌آلایش احتیاج دارید بهتر است از طرح های مینیمال استفاده کنید. یک لوستر مینیمال بالای میز غذا خوریتان آویزان کنید. یک چراغ مینیمال دقیقا نوری را به شما می دهد که موقع میل غذا یا کار روی کانتر به آن احتیاج دارید. شما چه رنگی را برای آشپزخانه خود می پسندید؟ این لوستر های مینیمال گوناگونی رنگ بسیاری دارند. حتما رنگ مورد نظرتان را در بینشان پیدا خواهید کرد.

لامپ های عصر صنعت

این نوع چراغ ها به دوران شکوفایی مدرنیته بازمی گردند، با این حال هنوز هم مد هستند و برای خیلی ها از جمله خود من محبوبند. اگر آشپزخانه مدرن یا مینیمال دارید این لامپ ها گزینه ی مناسبی هستند.

عجیب ترین لامپ ها

شاید به نظر عجیب برسند اما در نوع خودشان بی نظیر هستند! فقط بایستی بدانید کجا نصبشان کنید! این لوسترها در طرح های زیبا و متفاوت هستند اینها آخرین مد بازار هستند. این لوسترهای عجیب و زیبا مخصوص آشپزخانه های جزیره ای هستند. شما برای جزیره آشپزخانتان به یک لامپ دکوراتیو با کمی روشنایی احتیاج دارید. جزیره اسرار آمیز شما احتیاج به چراغ های یک شکل ندارد بلکه به یک لوستر اسرار آمیز احتیاج دارد تا رمز آلود شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید