اخبار, دکوراسیون

زیباترین چیدمان برای میز ناهارخوری(بخش اول)

دکوراسیون

فنگ شویی

همه ما به شکلی در پی آسایش و آسودگی خاطر هستیم. هر شخص به نوع خود دست به شیوه ها و راه کارهایی می زند که به این کلیات اساسی در زندگی خود برسد. اگر به این مساله کمی توجه بیشتری شود، در متوجه خواهیم شد که چیدمان منزل یکی از اصلی ترین معیارهای زندگی هر شخص در به دست آوردن آسایش است. همه ما با گذشتن از بی نظمی و شلوغی شهر و فضای اطرافمان به کاشانه خود پناه می بریم و به سراغ به دست آوردن آسایش در این محیط می گردیم. اگر در چیدمان منزل خود به کلیاتی از فنگ شویی در منزل بپردازیم صددرصد می توانیم به آسایش برسیم. اگر چیدمان خانه شما از قانون های فنگ شویی پیروی کند می شود برای شما و خانواده تان فضایی کار آمد، بیعیب و آرامش بخش باشد. همه ی این مسئله ها به روند انرژی مثبت در تک تک بخش های منزل شما نیز کمک می کند.

می بایست از این موضوع اطلاع داشته باشیم که کلیاتی که در چیدن وسایل خانه وجود دارد قادر است به شما کمک کند که حس عالی و انرژی مثبت را به چیدمان ناهارخوری خود آورید.

دکوراسیون

استفاده از ترفند فنگ شویی در ناهارخوری

به طور معمول در نخستین گام برای فنگ شویی در منزل، پس از هر چیز به دنبال چیدمان اتاق خوابی می روند که در ادامه چیدمان پذیرایی قرار دارد. با این وجود، چیدمان غذاخوری نیز قادر است به طور ناخودآگاه از فنگ شویی تاثیر بگیرد و فضای فوق العاده ای را به وجود آورد.

خصوصیت خانه مدرن

یکی از خصوصیت های چیدمان منزل مدرن این است که ناهار خوری در بخشی از چیدمان پذیرایی قرار دارد. در حقیقت می شود گفت که این محیط احتمالا آن قدرها هم معیین و تعریف شده نباید باشد. بایستی بگوییم که همچین چیزی در فنگ شویی منزل به هیچ وجه مناسب نیست. حالا بایستی چه کنیم؟ شما می توانید کاملا عاقلانه اقدام کنید. با کمک پارتیشنبندی و تفکیک کنندهایی می توانید این دو محیط را از هم جدا کنید به نوعی که دنیای هرکدام به صورت جداگانه ای باشد. با این عمل از قانون های فنگ شویی در منزل رهبری کرده اید.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید