اخبار, دکوراسیون

زیباترین چیدمان برای میز ناهارخوری(بخش دوم)

دکوراسیون

نورپردازی فضا

یکی از کلیات اساسی که در فنگ شویی در منزل بایستی مراعات شود نورپردازی صحیح محیط است. در فنگ شویی منزل میشود نورپردازی را اصل اساسی دانست. چیزی که در قانون های نورپردازی در فنگ شویی کارایی دارد آن قدرها هم با بنیادهای معمولی که در ارتباط با نورپردازی در چیدمان خانه توفیر ندارد. برطبق فنگ شویی شما قادر هستید یک لایه نورپردازی در چیدمان ناهارخوری خود ابداع کنید که بشود در هنگام بهره گیری آن، کم و زیاد و یا به آسانی خاموشش کنید. ما به شما توصیه می کنیم در زمان های که هوا تاریک است از شمع در دکوراسیون ناهارخوری استفاده کنید و در روشنی روز هم از نور طبیعی بهره ببرید. وبرای بیشتر شدن نور می توانید از آینه استفاده کنید هم نورپردازیتان بهتر می شود هم دکوراسیونتان جذاب تر می شود.

دکوراسیون

ایجاد فاصله

فنگ شویی در منزل بر این کلیات است که ناهار خوری بایستی همواره از حمام فاصله داشته باشد. به غیر از این بایستی تلاش کنید از دربهای دیگر محیط ها هم دور باشد. به جز درب اصلی در پهلو ناهارخوری باشد که مسیری برای رسیدن به چیدمان ناهارخوری را ایجاد کند.

تابلوهای زیبا

دیواری که در سالن ناهارخوری است می تواند محیط مناسبی برای بهره گیری از تابلوهای زیبا باشد. فنگ شویی منزل از شما می خواهد که در این محیط از آثار هنری جذاب استفاده کنید تا اشتهای بیننده را بیشتر کند و حس خوبی برای همه ایجاد کند. شما قادرید از هارمونی رنگهای گرم برای چیدمان ناهارخوریتان استفاده کنید که در عرصه ای از رنگهای خنثی قرار داشته باشند.

میزغذا خوری

میزغذاخوری چهارگوش یا مسطتیل در بین مردم رواج دارد ولی در سبک فنگ شویی توصیه می شود از میزغذا خوری دایره ای(میزی که لبه های تیز نداشته باشد) انتخاب کنید. شما می توانید با ذوق خود مدل های جذابی برای منزل خود انتخاب کنید.

بهره گیری از عنصرهای طبیعی

در سبک فنگ شویی در منزل به شما توصیه می شود که تا حدی که می توانید از عنصرهای طبیعی در چیدمان ناهارخوری بهره ببرید.شما می توانید از گل و گیاه طبیعی در چیدمان غذاخوری خود استفاده کنید و حس و حال خوبی را به محیط القا کنید. همچنین می توانید میز غذا خوری خود را به محلی از خانه ببرید که نما به باغ یا باغچه داشته باشد. این امر برای شما در هنگام غذا خوردن آرامش به ارمغان می آورد و حس و حال خوبی به شما و مهمانان عزیزتان القا می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید