اخبار, دکوراسیون

تاثیر کاناپه در دکوراسیون خانه شما(بخش اول)

حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از مدتی از کاناپه و یا مبلمان منزلتان خسته شده و به ایجاد یک تغییر اساسی نیاز پیدا کنید. شاید هم گاهی اوقات واقعا به یک کاناپه جدید در دکوراسیونتان احتیاج دارید. در هر صورت راه های زیادی برای مسائل گفته شده وجود دارد که البته هزینه هم در آن ها نقش مهمی را ایفا می کند. در این مطلب می خواهم کمی در مورد تشک روی کاناپه با شما صحبت کنم. این که اصلا ما به چند تشک روی مبلمانمان نیاز داریم و تعداد چه نقشی می تواند در کیفیت کاناپه داشته باشد. یکی از روش های مقرون به صرفه برای ایجاد تغییرات گفته شده توجه به تشک کاناپه است.

کاناپه

تشک تکی جهت کاناپه روبه روی تلویزیون

یکی از کاربردهای کاناپه های تکی یا بزرگ در دکوراسیون، به خصوص برای فضاهای کوچک، در این است که محلی برای استراحت و تماشای تلویزیون به حالت خوابیده محسوب می شود. حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید روی کاناپه تان چرت کوتاهی بزنید. برای این کار یک تشک و نشیمنگاه تکی بسیار ایده آل است. قرار گیری چند تشک کوچک کنار هم به دلیل ایجاد فرورفتگی و بالاآمدگی، صاف و تخت بودت لازم را نداشته در نتیجه اصلا برای بدن با حالت خوابیده مناسب نخواهد بود.

مدل کاناپه جهت نشیمن نقلی

استفاده از یک تشک برای کاناپه به شدت برای فضاهای کوچک توصیه می شود. زیرا یک تشک، یکدست بودن و یکپارچگی کاناپه را تشدید کرده، در نتیجه باعث بزرگ تر به نظر رسیدن آن می شود. زمانی که شما یک کاناپه بزرگ در فضای کوچکتان داشته باشید ناخودآگاه احساس سالن بزرگ را نیز پیدا خواهید کرد. در نتیجه یک تشک باریک تر وبزرگ تر بودن کاناپه را بیش تر از چند تشک کنار هم نشان می دهد.

کاناپه ساده

اگر شما تمایل به داشتن یک اتاق نشیمن ساده و خلوت هستید، اما در عین حال به استفاده از کوسن های تزیینی نیز علاقه زیادی دارید، استفاده از یک تشک بزرگ برای کاناپه برایتان ایده آل خواهد بود. زیرا علاوه بر این که یک کاناپه ساده را در اختیار دارید، می توانید به راحتی کوسن ها با مدل های مختلف را روی آن بچینید. در صورت وجود چند تشک روی کاناپه، اضافه کردن کوسن های زیاد هرج و مرج و بی نظمی زیادی را وارد فضا خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید