اتصالات, اخبار

منهول مخابراتی

منهول مخابراتی

آدم روهای مخابراتی

منهول پلی اتیلن مخابراتی و هندهولهای جهت دسترسی به مسیرهای کابل‌ها در زیر زمین و برای وصل کردن چند شبکه به یکدیگر و قراردادن سوئیچ‌های مخابراتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثلاً در سیستم‌های مخابراتی برای آنکه چندین کابل از مناطق مختلف را به یکدیگر متصل کنند و به یک مسیر و مرکز مخابراتی هدایت نمایند از منهول ( آدم رو ) استفاده می‌کنند.

منهول مخابراتی

سایز منهول مخابراتی

منهول‌های پلی اتیلن مخابراتی از قطر ۶۰ سانتیمتر الی ۱۸۰۰ سانتیمتر و در ارتفاع‌ ۴۰ سانتیمتر الی ۱۰۰ به صورت یکپارچه و یک تکه تولید می‌شود و در صورت نیاز به منهول‌های بزرگتر می‌توان از قطعات افزوده ( رایزر ) جهت افزایش ارتفاع تا ۱۲ متر استفاده کرد.

منهول‌های با آخرین فنآوری، مدرنترین و بزرگترین دستگاه روتاری مولدینگ ( قالب گیری چرخشی )  تولید می‌گردد که باعث یکنواختی و ضخامتی یکسان در تمامی سطح منهول‌ و هندهول‌های می‌شود.

کارشناسان بخش آزمایشگاه کنترل کیفیت با بهره گیری از امکانات پیشرفته آزمایشگاهی تست و کنترل، را در راه رسیدن به اهداف کیفی رهنمون می‌سازند.

با توجه به استفاده روزافزون از محصولات پلیمری در صنایع مختلف جهان، منهول مخابراتی پلی اتیلن  جایگزین مناسبی برای منهول‌های بتنی و یا سایر منهول‌های ساخته شده با مصالح بنایی می‌باشد.

مزایای منهول‌های پلی اتیلن مخابراتی:

  1. هزینه بسیار کم در ساخت و راه‌اندازی منهول‌های پلی اتیلن مخابراتی نسبت به منهول‌های بتنی.
  2. زمان بسیار کمتر در اجرای منهول پلی اتیلن نسبت به منهول‌های بتنی.
  3. منهول پلی اتیلن مخابراتی جهت اجرا به ماشین آلات سنگین احتیاج ندارد.
  4. منهول پلی اتیلن مخابراتی می‌تواند در محیط‌های شیمیایی و یا بسیار مرطوب به سادگی دوام بیاورد.
  5. منهول پلی اتیلن مخابراتی نیازی به تعمیر ندارد و در صورت نیاز به تغییرات در سایز براحتی و به آسانی انجام می‌شود.
  6. منهول پلی اتیلن مخابراتی با سهولت در خطوط و مسیرهای کابلها قابل نصب می‌باشد و هزینه‌های اجرایی پروژه‌های بزرگ را بطور چشمگیری کاهش می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید