اخبار, دکوراسیون, سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی خود را تزیین کنید

سرویس بهداشتی

اکثر عروس و داماد ها و افراد با سلیقه  به تزیین حمام و سرویس بهداشتی خود اهمیت ویژه ای میدهند.شما میتوانید  با سلیقه خود و با هزینه بسیار اندک در سرویس بهداشتی و حمام خود فضایی زیبا را به وجود آورید.معمولا همه ما بیشتر هزینه خود را صرف طراحی فضای نشیمن و اتاق خواب های خودم میکنیم اما میتوانیم با رعایت چند نکته تمامی محیط خانه حتی سرویس بهداشتی را نیز به زیبایی تزیین کرد.

» نکاتی در طراحی دیوار سرویس بهداشتی

در طراحی دیوار سرویس بهداشتی خود در ابتدا میتوانید از کاشی هایی با طراحی های زیبا و مختلف که در رنگ های متفاوت در بازار موجود میباشند استفاده کنید و هارمونی زیبایی را در سرویس بهداشتی خود با وسایل موجود در آن به وجود آورید و یا کاشی های خود را به صورت متفاوت رنگ نمایید و فضایی شیک و زیبا را ایجاد نمایید.

 

» وسایل کوچک تزیینی جهت زیباتر کردن سرویس بهداشتی

برای تزیین محیط سرویس بهداشتی می توانید از گلدان های کوچک و یا شمع های معطر و عود در قسمت روشویی و اطراف استفاده نمایید و حتی از مجسمه های فانتزی دلخواه بهره ببرید به این صورت شما سرویس بهداشتی زیبا و در عین حال خوش رایحه ای را خواهید داشت.

همچنین می توانید از نرده بان های کوچک و یا متوسط برای قرار دادن حواله های خود و زیبا کردن محیط  استفاده کنید.از صابون های معطر که در طرح های زیبا در بازار موجود هستند در چیدمان مقابل روشویی و چهار پایه نیز میتوانید کمک بگیرید.

تزیین سرویس بهداشتی

» انتخاب آیینه و روکوب

آیینه با قاب های زیبا جهت زیباتر کردن محیط خریداری نمایید و همیشه آن را تمیز نگه دارید.همانطور که گفته شد لزومی ندارد که از قاعده خاصی پیروی کنید و میتوانید از چندین آیینه کوچک با قاب های زیبا یا دیوار کوب های مناسب فضای سرویس بهداشتی بر روی دیوار خود نیز بهره ببرید.

با نکات گفته شده در مطالب بالا،حال میتوانید محیطی زیبا و خوش رایحه را در سرویس بهداشتی خود به وجود آورید.رساکالا با طراحی وسایل تزیینی مناسب و زیبا برای تزیین سرویس بهداشتی،در خدمت شما عزیزان قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید