شیرآلات

هوشمند سازی شیر آلات، کمک به کمبود آب

شیرآلات هوشمند

شیرآلات هوشمند رساکالا برای آسایش آیندگان

این روزها مسئله کمبود آب در سراسر جهان به بحرانی عمومی تبدیل شده است. به همین علت، اقدام برای صرفه جویی در مصرف آن نه تنها باعث کاهش هزینه می شود، بلکه برای کشور و نسل های آینده نیز مفید خواهد بود. با برخی راهکار می توان به سادگی به حل بحران کمبود آب کمک کنیم، مثل استفاده از شیرآلات هوشمند است.
این روزها با کاهش میزان آب و کمبود آب بیشتر تولید کنندگان سعی می کنند از تکنولوژی هایی برای کاهش میزان مصرف آب استفاده کنند. یکی از بروزترین تکنولوژی های کاربردی که به بازار ارائه شده، استفاده از شیر های سنسور دار است.

شیرآلات هوشمند 2
در این نوع شیر آلات سنسورهایی وجود دارد که بر مبنای دریافت و ارسال نور مادون قرمز فعالیت میکنند. به صورتی که با نزدیک کردن دست مصرف کننده به سنسور شیر، شیر به صورت خودکار باز میشود و با دور کردن دست شیر به صورت خودکار بسته میشود. برای صرفه جویی در مصرف آب همچنین می توان از شیرهایی که دارای وبلاتور هستند، یعنی شیرهایی که به داخل آب هوا وارد می کنند و آب را به صورت حباب بیرون میدهند برای صرفه جویی در آب استفاده شود.
که شرکت رساکالا بهترین و مرغوب ترین شیرآلات هوشمند را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است تا هم در هزینه و هم در شیک بودن از مابقی مصرف کنندگان یک قدم جلوتر باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید