اخبار, دکوراسیون

میز ناهارخوری کم جا برای آپارتمان های نقلی(بخش اول)

دکوراسیون

ممکن است شما هم از آن دست افرادی باشید که تمایل دارند فضاهای مختلف خانه شان از یکدیگر تفکیک شده و مستقل باشد. به این معنا که زمانی که وارد خانه می شویم به راحتی بتوانیم فضای نشیمن، پذیرایی، غذاخوری و غیره را با یک نگاه تشخیص بدهیم. اما این یک مورد بسیار ایده آل  و مناسب محسوب شده و شاید در آپارتمان های کوچک امروزی همه چیز به همین خوبی میسر نشود. اتاق غذاخوری نیز یکی از فضاهایی است که همیشه فدای کوچکی و کم جا بودن خانه می شود. اما ما ایده هایی را برای شما در نظر گرفته ام که بتوانید با همه کمبود جا یک دکوراسیون ناهارخوری مستقل برای خودتان خلق کنید.

دکوراسیون

میز ناهارخوری گرد

میزهای گرد به دلیل فرم و شکل نرمی که دارند معمولا طرفداران بیش تری را نسبت به مدل های مستطیلی به خود جذب می کنند. این مدل ها برای گوشه ها و فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند. اگر شما کنج بدون استفاده ای را در خانه خود دارید می توانید با یک طرح نیمکت و میز گرد فضای غذاخوری زیبایی را شکل دهید.

میز ناهارخوری لوکس و مدرن

در طراحی های امروز آپارتمان های کوچک، شاهد افزایش استفاده از وسایل و مبلمان های چندمنظوره هستیم. میزهای غذاخوری نیز در همین دسته به صورتی خلاقانه طراحی می شوند. میزهای ناهارخوری همزمان به صورت اپن آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند که برای خانه های کوچک بسیار ایده آل است.

میز ناهار خوری تاشو و کم جا

نمونه های جدیدتر از طراحی و ساخت میزهای ناهارخوری، مدل های تاشو هستند. این مدل ها که با صندلی های تاشو نیز می توانند همراه شوند، بعد از استفاده جمع شده و در گوشه ای قرار می گیرند. در نتیجه زمان هایی که به آن ها نیازی ندارید، فضایی را در خانه تان اشغال نخواهند کرد. این مدل میزها برای فضاهای خیلی کوچک بسیار مناسب هستند.

برای اطلاعات بیشتر بخش دوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید