اخبار, تکنولوژی هوشمند, رباتیک, طراحی های برتر

پهپاد کوچک و گران قیمت

سری دوم پهپاد کوچک AirSelfie

در این‌ عصر پهپادها برای کابردهای متددی به کار گرفته می‌شوند و به طور معمول آن چه از اسم یک پهپاد به ذهن می رسد، وسیله ای است که قابلیت این را دارد که پرواز کند و از مضمونهای مورد نظر عکس برداری کند، ولی یکی از کمپانی ها این بار قصد دارد به ساخت یک پهپاد خیلی کوچک به نام AirSelfie گرفته که نه‌ فقط به دوربین تصویر برداری تجهیز شده است، بلکه به آسانی در جیب جا می‌شود.

سری ۲ پهپاد کوچک ایرسلفی با دوربین ارتقاء پیدا کرده است و عمر مفید باتری بیشتر شده و این کمپانی این پهپاد گران قیمت را در نمایشگاه CES معرفی کرد. سری ۱ این پهپاد معضلات زیادی داشت که با شکست این پروژه رو به رو شد. سری اول پهپاد های ایرسلفی به ۲ علت برای کاربران این گجتها جذاب نبود یکی دوربین متوسط و دومی باتری ضعیف آن بود که باعث فروش کم این پهپاد کوچک شد.

پهپاد

قابلیت های این پهپاد جذاب

اکنون ایرسلفی ۲ در نمایشگاه CES  با دوربین عالی تر و شارژ دهی زیادتر معرفی شده است. این پهپاد اکنون به یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با توانایی فیلم برداری ویدئوی فول اچ‌دی تجهیز شده و گنجایش باتری آن نیز به ادعای کمپانی تولید کننده، ۵۰ درصد زیادتر از سری قبل است. Memory داخلی این پهپادها نیز بیشتر شده و به ۱۶ گیگابایت شده است. خوش بختانه کمپانی تولید کننده نرم افزار این پهپاد برای iOS و اندروید را نیز Update کرده است.

دوربین ایرسلفی ۲ دارای میدان دید ۸۵ درجه‌ است. قطر این پهپاد  ۱۱ میلی‌متر است و وزن آن ۵۷ گرم گفته شده است. ایرسلفی ۲ به دستگاه کشش ارتعاشات تجهیز شده است و ۴ دقیقه و ۳۰ ثانیه با یک‌ بار شارژ بیشتر قابل استفاده نخواهد بود. برد این پهپاد کم حجم حدودا به ۱۸ متر می‌رسد.

پهپاد

قیمت سری دوم پهپاد کوچک AirSelfie

این پهپاد کوچک همپنان یک گجت گران‌ قیمت به حساب می آید. تیکت نرخ ۳۰۰ دلاری برای پهپادی با این خصوصیت ها کمی مایوس کننده به نظر می‌آید. براساس اظهار این کمپانی تولید کننده، این پهپاد کوچک در ۴ رنگ سیاه، رزگلد، نقره‌ای و طلایی از ماه مارس به بازار عرضه می شود و علاقه مندان می توانند برای خرید آن اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید