اخبار, تجهیزات ساختمانی هوشمند, تکنولوژی هوشمند, طراحی های برتر

دستاورد نوین کمپانی Simplehuman

دستاورد نوین کمپانی Simplehuman

دستاورد جدیدی که کمپانی Simplehuman جهت خانه های هوشمند طراحی کرده است بسیار پرکاربرد و جذاب است. کمپانی Simplehuman سطل زباله‌ی جدید خود را در CES 2017 رونمایی کرد که علاوه بر پشتیبانی از دستورات صوتی، قابلیت اتصال به شبکه‌ی وای فای نیز دارد. سیمپل هیومن یکی از کمپانی های تولید کننده لوازم اداری و منزل است که ابزارهایی نظیر سطل های زباله تولید می کند. این کمپانی در جریان CES 2017 سطل زباله‌ی جدید خود را رونمایی کرد که قادر است دستورات صوتی کاربر را دریافت کند و همچنین می تواند به شبکه ی وای فای متصل شود. با استفاده از دستورات صوتی می‌توان در سطل زباله را باز و بسته کرد.

سطل زباله

نسخه ی اول سطل زباله کمپانی Simplehuman

نسخه‌ی اول این سطل زباله در دو ظرفیت متفاوت راهی بازار خواهد شد. نسخه‌ی اول با ظرفیت پایین‌تر ۱۸۰ دلار قیمت دارد و نسخه ی بزرگ تر کمی گران تر است و ۲۴۰ دلار قیمت دارد. در زمان استفاده از این سطل های زباله می‌توان با عبارت «Open can» یا «Open Sesame» در سطل زباله را باز کرد. همچنین می توان با استفاده از دستورات صوتی مشخص شده، در سطل را باز نگه داشت یا بست. محصولات جدید سیمپل هیومن نظیر سطل های زباله پیشین این کمپانی از وجود سنسور‌های حرکتی بهره می‌برند. این کمپانی اعلام کرده است سری اول از سطل های زباله جدید از ماه مارس در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت که البته فاقد ارتباط وای فای است.

نسخه ی دوم سطل زباله کمپانی Simplehuman

سری دوم از سطل های زباله سیمپل هیومن با پشتیبانی از ارتباط وای فای، دستورات صوتی و قابلیت های بیشتر است. این سطل قادر است زمان تعویض کیسه درون سطل را نیز اعلام کند. با استفاده از اپلیکیشن توسعه یافته برای این سطل، می‌توان در صورت اتمام کیسه ی مخصوص سطل، از آمازون اقدام به سفارش کیسه های جدید کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید