اخبار, شیرآلات

عملکرد شیرآلات جدید اکسور استرک

اکسور استرک

در حال حاضر اگر به دنبال خرید شیرآلات مناسب و زیبا برای منازل و ادارات خود بگردیم و در بازار چرخی بزنیم با شیرآلات در انواع متفاوت و عملکرد های مختلف رو به رو میشویم.یکی از مدل های لوکس شیرآلات که امروزه در بازار مشاهده میشود شیرآب مدل اکسور استرک(axor starck) است.

» شیرآلات اکسور استرک (axor starck)

طراحی این نوع شیر به گونه ای است که احساس لذت بخش، بودن در طبیعت را به ما میدهد. این نوع شیرآلات بدنه شیشه ای شفاف دارند و سر شیر مطابق شکل زیر باز است و ما شاهد گرداب و چرخشی زیبا از آب در این نوع از شیرآلات هستیم.

طراح این نوع شیر آب، فیلیپ استرک میباشد و در توصیف مفهوم اصلی طراحی خود می گوید: ” این نوع شیرآلات لوکس یک انقلاب در مدل های شیر آب می باشد و ماهیتی از چرخش آب و مینیمالیسم را ارائه میدهد، این شیر شگفتی طبیعت را به زیبایی و ظرافت تمام به نمایش میگذارد.”

شیر اکسور استرک

» عملکرد و مزایای شیرآلات اکسور استرک

این نوع شیرآلات علاوه بر طراحی زیبای آنها قابلیت های دیگری نیز دارند.در این نوع شیرآلات باز و بسته کردن جریان آب بسیار آسان است و مانند شیرآلات دیگر میباشد. قسمت شیشه ای آنها به راحتی از بدنه جدا میشود و به راحتی میتوان آن را تمیز کرد.شما همچنین میتوانید زمانی که شیرآب باز است شست وشوی آن را انجام دهید.

دستگیره های شیرآب مدل اکسور استرکدر دو مدل ارائه شده است به گونه ای که در بعضی مدل ها دستگیره در کنار پایه در قسمت چپ و راست قرار دارد و در بعضی دیگر دستگیره آب روی بدنه نصب شده است.

» مواد سازنده شیرآلات اکسور استرک

مواد سازنده این نوع شیرآلات کریستال است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و سطح این نوع کریستال ضد غبار میباشد و میتوان آن را به راحتی جدا کرده و جهت شست و شو داخل ماشین ظرف شویی قرار داد.کروم موجود در این طراحی نیز دارای کیفیت مناسب است و یکی از طراحی های آن ترکیب نیکل براق برای پایه آن و نوعی کریستال شنی نیز برای بدنه آن است.

 

در کل میتوان گفت اگر به دنبال شیرآلات لوکس هستید میتوانید از انواع این نوع شیرآلات که در طراحی های زیبا در بازار موجود هستند دیدن فرمایید و از حس جالب و لذت بخش جریان گرداب گونه  آنها در منازل و ادارات خود بهره ببرید.پیشنهاد ما به شما شیرآلات رساکالا میباشد که کیفیت و زیبایی در آن حرف اول را میزند و سرویس بهداشتی شما را با طراحی شیک خود زیبا خواهد کرد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “عملکرد شیرآلات جدید اکسور استرک

دیدگاهتان را بنویسید