اتصالات, اخبار, لوله

لوله پلی اتیلن فاضلابی

پلی اتیلن

کاربرد لوله‌های پلی اتیلن در انتقال فاضلاب یکی از اصلی‌ترین کاربردهای این لوله‌ها می‌باشد و انواع لوله‌های پلی اتیلن که شامل تمامی سایزهای لوله پلی اتیلن تکجداره، لوله کاروگیت دوجداره ، لوله پلی اتیلن اسپیرال می‌باشد بوسیله تمامی مجریان و پیمانکاران آب و فاضلاب جهت سیستم‌های فاضلاب شهری و روستایی بکار می‌رود. به علت استفاده روز افزون از انواع لوله‌های پلی اتیلن در فاضلاب، قیمت لوله پلی اتیل فاضلابی نیز در صدر توجهات پیمانکاران و مجریان است. لوله پلی‌ اتیلن فاضلاب همان لوله پلی اتیلن است که بعضی از تولید کنندگان با تغییراتی در مواد اولیه خود لوله‌های بی‌کیفیتی تحت عنوان لوله پلی اتیلن فاضلابی تولید می‌کنند که این کار به هیچ وجه صحیح نمی‌باشد و با تمامی استانداردهای موجود ایرانی و خارجی مغایرت دارد و عمر این لوله‌ها بسیار کم و از کمترین کیفیت نیز برخوردار نیستند.

قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی مانند قیمت دیگر انواع لوله پلی اتیلن به فاکتورهای اصلی مثل قیمت روز مواد اولیه پلی اتیلن، دستمزد کارگر و هزینه‌های جاری و میزان کارکرد کارخانه بستگی دارد. بیشتر تولید کنندگان از ارائه لیست قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی خودداری می‌کنند و در واقع ارائه این لیست قیمت به علت ازدیاد سایزها، متغیر بودن قیمت مواد اولیه به صورت روزانه امکان پذیر نمی‌باشد و قیمت طبق لیست درخواست مشتری و همان سایزهایی که مورد نیاز است را ارائه می‌کنند.
خرید لوله پلی اتیلن را باید با دقت و وسواس زیادی انجام دهید و سخت گیریهای زیادی بایستی انجام دهید و تولید کننده بایستی به شما گواهینامه و استانداردهای ضروری را ارائه نماید.

پلی اتیلن
قیمت لوله‌های پلی اتیلن فاضلابی شرکت رساکالا نیز از همین قوانین نانوشته پیروی می‌کنند و این شرکت قیمت لوله‌های پلی اتیلن را با توجه به درخواست مشتری به ایشان اعلام میکند.

راهنمای تقاضای قیمت لوله‌ پلی اتیلن فاضلابی

همانطور که در بالا گفته شد انواع لوله‌های پلی اتیلن در انتقال فاضلاب کاربرد دارند، در زیر به توضیح کلی در مورد کاربرد و مشخصات انواع لوله‌های پلی اتیلن میپردازیم که شما با رعایت و مد نظر قرار دادن کاربردها میتواند در قیمت نهایی لیست خود به میزان قابل توجهی صرفه جویی نمائید.

لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت

پر استفاده ترین لوله پلی اتیلن در انتقال فاضلاب و جمع آوری آبهای سطحی لوله‌های کاروگیت دوجداره در سایزهای متعدد میباشد، قیمت لوله‌های دوجداره کاروگیت به علت وزن کم و روش تولید اغلب لوله پلی اتیلن تک جداره کمتر میباشد و استفاده از این لوله‌ها در انتقال فاضلاب دارای صرفه اقتصادی میباشد.
لازم میدانیم که توضیح دهیم بعضی از فروشندگان و تولیدکنندگان لوله پلی اتیلن، از لوله‌های دوجداره کاروگیت به عنوان لوله پلی اتیلن فاضلابی نام میبرند که این تعریف در مورد این لوله‌ها غلط بوده و تنها یکی از کاربردهای اصلی این لوله‌ها انتقال فاضلاب میباشد.

لوله کاروگیت

لوله پلی اتیلن اسپیرال کاروگیت

لوله پلی اتیلن اسپیرال در اقطار بسیار بزرگ تولید میشوند و جهت انتقال مسیرهای اصلی فاضلاب و آبهای سطحی کاربرد زیادی دارد و میتوان از این لوله‌ها برای راهسازی و پلها نیز استفاده نمود که پرداختن به این موارد از حوصله این مقاله خارج است. قیمت لوله اسپیرال مانند دیگر لوله‌های پلی اتیلن وابستگی زیادی به مواد اولیه دارد و بررسی دقیق نوع استفاده و انتخاب نوع لوله میتواند در قیمت نهایی لوله‌های پلی اتیلن فاضلاب تاثیر گذار باشد. قیمت لوله پلی اتیلن اسپیرال از لوله های کاروگیت پلی اتیلن بیشتر و از لوله‌های تکجداره پلی اتیلن کمتر میباشد. لیست قیمت لوله پلی اتیلن تابع شرایط متعددی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید