اخبار, دکوراسیون, سرویس بهداشتی, شیرآلات, طراحی های برتر

بازسازی آسان سرویس بهداشتی،چگونه؟!

سرویس بهداشتی

اگر قصد بازسازی سرویس بهداشتی و حمام خود را دارید به شما پیشنهاد میکنیم که حتما این مطلب را به طور کامل مطالعه نمایید.رساکالا در این مطلب میکوشد که شما را از باید ها و نباید ها در بازسازی سرویس بهداشتی شما راهنمایی کند.هنگامی که حرف از گفتن بازسازی در منزل میشود بعضی از ما با شور و هیجانی وصف نشدنی به نتیجه کار بعد از بازسازی فکر میکنیم و عده ای دیگر نیز به هزینه آم و همچنین زمان بر بودن آن توجه میکنیم.در بعضی مواقع میتوان منزل خود را تغییر داد و به ساختمانی نوساز تر رفت.اما به این نکته نیز باید توجه کنیم که همه ما در گوشه و کنار خانه خود خاطره های تکرار نشدنی و تلخ و شیرینی را در کنار هم تجربه کرده ایم و دل کندن از خانه برای ما شاید سخت به نظر برسد.  پس در هر صورت میتوان گفت در بعضی مواقع تنها راه نو کردن منازل قدیمی و نگه داشتن خاطرات ایجاد یک تغییر و تحول و بازسازی آن میباشد.

اگر فکر میکنید ممکن از انجام این کار برای شما سخت باشد ما به شما پیشنهاد میکنیم که در ایتدا از سرویس بهداشتی خود شروع کنید.ما در ادامه شما را با ترفندهایی آشنا خواهیم کرد تا شما را در چالش های بازسازی و رفع آن یاری نماییم.

مشخص کردن هدف شما از بازسازی

بعد از تصمیم گرفتن برای بازسازی نوبت به مرحله تعیین هدف آن میرسد شما باید مشخص کنید که کدام قسمت از منزل خود را میخواهید بازسازی کنید برای مثال در سرویس بهداشتی میخواهید تنها کاشی و سرامیک را تغییر دهید یا میخواهید بعضی از دیوار ها را حذف و اضافه کرده و فضا را نیز تغییر دهید؟میخواهید لوله کشی و سیم کشی را تغییر دهید و وان در منزل قدیمی خود نصب کنید؟آیا حمام جدید را میخواهید مستر باشد و یا جهت استفاده برای کل خانواده باشد؟پس توجه کنید که جزئیات تغییرات آن قسمت را به طور دقیق مد نظر قرار دهید و در صورت امکان آنها را یادداشت کنید.

مشخص کردن دلیل اصلی شما برای بازسازی سرویس بهداشتی و یا منزل

۱-اکثراً دلیل افراد برای بازسازی این است که از فضای قدیمی خانه خود خسته شده اند و نیاز به ایجاد فضایی جدید و نو مدارند.اگر شما نیز همین نظر را دارید باید به طور کل جهره سرویس بهداشتی را تغییر دهید و به دلخواه خودتان فضای جدید را طراحی نمایید.برای مثال میتوانید کل ماشی و سرامیک ها را بکنید و از کاشی های جدید با طرحی متفتوت استفاده کنید و یا کل شیرآلات سرویس را تغییر دهید و شیرآلات جدید و مدرن امروزی را خریداری نمایید.

۲-برخی دیگر نیز تصمیم به فروش منزل خود دارند و برای بالا بردن قیمت آن دست به بازسازی خانه میزنند تا بتوانند آن را با قیمت و ارزش بیشتری به فروش برسانند.اگر هدف شما ارزش نهادن به خانه است نیازی به بازسازی های هزینه بر ندارید و ما به شما پیشنهاد میدهیم برای صرفه جویی در وقت و هزینه فقط چیزهایی را که به چشم میآیند مانند شیرآلات و تجهیزات سرویس بهداشتی را تغییر دهید و از بازسازی لوله کشی و سیم کشی خودداری نمایید.

 ۳-در موارد دیگر نیز فضای سرویس بهداشتی ممکن است در قدیم مناسب طراحی نشده باشد و فضای به هدر رفته داشته باشد در این حالت در ابتدا به قفشه بندی مناسب در حمام و روشویی توجه کنید و در انتها اگر چاره دیگری نداشتید به حذف ستون و به جا به جایی دیوار ها اقدام کنید.

دکور دستشویی

مشخص کردن بودجه دقیق برای بازسازی سرویس بهداشتی یا منزل

بهتر است در همان ابتدا بودجه مد نظر خود را برای بازسازی مورد نوجه قرار دهید تا بتوانبد با توجه به آن پیش بروید.در غیر این صورت ممکن است تصمیم با بازسازی قسمتی بگیرید و تحقیقات لازم را جهت آن انجام دهید و در اواسط کار متوجه شوید که هزینه بازسازی شما به مراتب بالا تر از بودجه شما شده است که در این حالت یا از بازسازی پشیمان میشوید و یا بازسازی را در اواسط آن نیمه کاره رها میکنید.

 

پیدا کردن متخصص و اهل فن در زمینه بازیازی سرویس بهداشتی و حمام

امروزه با پیشرفت تکنولورژی شما به راحتی میتوانید تنها با جست و جو کردن در اینترنت متخصصان و اهالی فن خوبی را در فضای اینترنت پیدا خواهید کرد.

رساکالا در جهت رضایت شما میکوشد تا در بازسازی سرویس بهداشتی و حمام، شما را یاری نماید و شیرآلات مدرن و با کیفیتی را در اختیار شما قرار دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید