اخبار, پمپ, شیرآلات

فشار آب و صرفه جویی انرژی

دکوراسیون آشپزخانه

فن آوری صرفه جویی شیر آلات جدید موجب صرفه جویی انرژی در سیستم های آب و فاضلاب

اپراتورهای سیستم آب و فاضلاب نوساناتی را به زودی در قیمت گذاری انرژی و قیمت های بسیار بالاتر در بلند مدت پیش بینی میکنند.

مسئله مهم تر این است که قیمت گذاری در بحبوحه مصرف بسیار سخت تر است، درست موقعی که که تقاضای جریان آنها زیاد است.

انتخاب و پیکربندی شیرآلات نقش قابل توجهی در مصرف انرژی سیستم ایفا می کند.علاوه بر این، فن آوری های پیشرفته شیرآلات باعث می شود اپراتورها، بیشتر هزینه های انرژی را نیز ذخیره کنند.

ایستگاه های پمپاژ انرژی از دو طریق اساسی بیش از حد انرژی مصرف میکنند:

۱-شیرآلات ناکارآمد باعث می شود پمپ ها به سختی کار کنند و از قدرت بیشتری استفاده کنند.

۲-سیستم ها برای قدرت پمپ های غیر در آمدی آب هزینه پرداخت میکنند،که یاعث افت فشار آب میشود.

صرفه جویی در انرژی شیرآلات

در جستجویی صرفه جویی در مصرف انرژی، مهندسان به درستی بر عناصر سیستم که مستقیما باعث مصرف انرژی می شوند، مانند پمپ، تمرکز می کنند.با این حال، یک تحلیل دقیق نشان می دهد که تأثیر شیرآلات بر مصرف انرژی نیز بسیار مهم است.

به همین دلیل است که شیرآلات میزان فشار و جریان را تعیین می کنند، که به نوبه خود اینکه چقدر قدرت پمپ ها برای جریان تاثیر گذار است را نشان میدهد.

هنگامی که شما قیمت گذاری قدرت پیک مصرف را به تجزیه و تحلیل اضافه می کنید، شیرآلات می توانند برای بهینه سازی هزینه های انرژی و همچنین میزان جریان کمک کنند. بنابراین، انتخاب شیرآلات فرصت های جدیدی را برای صرفه جویی در انرژی به شما ارائه می دهد.

لازم است که برای تجزیه و تحلیل دقیق، هزینه ها را با مزایا مقایسه کنید.

متغیرهای کلیدی شامل اندازه سیستم و سرعت جریان هستند.

تجزیه و تحلیل همچنین باید طیف وسیعی از سناریوهای قیمت گذاری انرژی، از جمله قیمت گذاری پیک مصرف را در نظر بگیرد.هارپر به مشتریان در تعیین هزینه صرفه جویی، با خریداری آن ها از شیرآلات کم مصرف کمک میکند.

“ما از طریق طراحی با شما حرکت خواهیم کرد، با نگاه کردن به طرح فیزیکی، منحنی پمپ، پیکربندی پمپ، اسب بخار، محدوده جریان، هزینه های انرژی در هر کیلووات ساعت و …

دکوراسیون داخلی حمام

مدیریت فشار برای صرفه جویی در انرژی:

سیستم های فشار پایین، مصرف انرژی را به طور مستقیم یا غیر مستقیم کاهش می دهند:

مستقیم: انرژی کمتری برای تولید و پمپاژ آب در دوره هایی که فشار آب کم است مورد نیاز است، که با توجه به کمبود تقاضا مطابقت دارد.

غیرمستقیم: آب، کمتر از طریق نشت و قطع لوله ها از بین می رود. در نتیجه این سیستم ها به وسیله پمپ کمتر در مصرف انرژی صرفه جویی میکنند.

دریچه کنترل فشار پیشرفته Cla-Val اجازه می دهد تا سیستم های آب برای مدیریت هزینه های انرژی بیشتر موثر باشند.

هارپر به سیستم های آب کمک می کند تا مکان هایی را با پتانسیل خوب برای مدیریت هزینه های صرفه جویی در مکان مشخص کنند.پس از چند هفته تجربه،سیستم می تواند صرفه جویی در هزینه های سالانه را از اضافه کردن مدیریت فشار مستمر از طریق کارخانه خود محاسبه کند.شیرهای مدرن کنترل فشار در مواردی که ممکن است آتش سوزی رخ دهد  پاسخگوی خوبی هستند.

کارگاه های آموزشی مدیریت انرژی:

هارپر در حال حاضر کارگاه های آموزشی بین المللی در مورد فرصت های صرفه جویی در انرژی، که با فن آوری های جدید شیر از Val-Matic و Cla-Val است را ارائه می دهد.

 همچنین به عنوان کارشناسان شیرآلات رسا کالا، ما خوشحالیم که به تجزیه و تحلیل و پیکربندی طراحی شیرآلات شما کمک کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید