اتصالات, اخبار, پمپ

انواع پمپ باتوجه به کارایی(بخش دوم)

پمپ

پمپ آب محیطی

پمپ آب محیطی از سری پمپ آب خانگی کوچک می باشد که دارای پروانه بسته که دبی کم و فشار زیادی را تولید می کنند موارد استفاده آن عبارتند از آبیاری کشاورزی و باغبانی، سیستم تهویه کوچک و مصارف خانگی می باشد. این پمپ ها بدنه ای از جنس چدن ضد زنگ و پروانه از جنس برنج تولید می شوند.

پمپ

پمپ آب خودمکش

یک نوع دیگر از پمپ های آب خانگی، پمپ سانتریفیوژ خود مکش می باشد که جهت پمپاژ و جابه جایی آب استفاده می شود. موارد استفاده این پمپ ها برای تخلیه مخازن، آبیاری باغات و تخلیه آب استخر می باشد همین طور در صورتی که آب با گاز مخلوط باشند از پمپ خود مکش استفاده می شود.

پمپ آب جتی

پمپ آب جتی از سری پمپ آب خانگی می باشد که با ایجاد خلاء در قسمت مکش، هوا را در خط مکش از بین می برد و به وسیله ی ترکیب آب با هوا در ایجاد سیال سازی و روند پمپاژ غلبه می کند.از پمپ جتی برای مصارف انتقال سوخت های سبک، سیرکولاسیون دیگ بخار، سیستم های تهویه، سیستم احتراق، مصرف های خانگی و صنعتی، آبیاری و مصارف کشاورزی می باشد.

پمپ آب تک پروانه

پمپ آب تک پروانه از جمله پمپ های سانترفیوژ استاندارد پمپ آب خانگی می باشد که با کوپله مستقیم مکش هستند و در سیرکولاسیون سیالات تمیز و غیر خورنده نظیر مصارف خانگی، شهری، صنعتی و کشاورزی به کار می رود.

پمپ آب دو پروانه

پمپ دو پروانه از سری پمپ آب خانگی می باشد که به پمپ های دو مرحله نیز شناخته شده اند دبی و فشار متوسط را تولید می کنند . این پمپ ها در مصارف خانگی و صنعتی استفاده می شوند و از جمله مزایای مهم این پمپ ها جدا بودن موتور از پمپ می باشد.

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

جهت مشاهده محصولات به صفحه اصلی مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید