اخبار, دکوراسیون

پاف در دکوراسیون خانه(بخش سوم)

دکوراسیون

صندلی فضای کار

اگر فضای کار شما یا میز تحریر کودکتان در یک فضای محدود و نقلی قرار گرفته، مناسب تر است از یک پاف به جای صندلی بهره ببرید تا در زمان هایی که استفاده نمی شود به آسانی آن را در زیر میز جای دهید و فضایتان را ذخیره کنید. به غیر از این، شما قادرید غیر از این محیط، جهت فضاهای دیگر خانه ولو در سالن پذیرایی از آن بهره ببرید. این مدل ها به علت کوچک و کم وزن بودن قابلیت جابه آسان دارند.

دکوراسیون

مبل عثمانی و پاف جهت افزودن طرحی نوین

همانگونه که در موارد پیش هم گفته شد، پاف یا صندلی عثمانی ابتکار جالبی جهت گذاشتن در برابر مبل است. ولی آنچه که قادر است برای شما کارآمدتر باشد، سایز و ابعاد آن است. چنانچه فضای نشیمن بزرگ است و قادرید از یک سایز بزرگ بهره ببرید تا جلوی تمام مبلمان را بگیرد. در این وضعیت به میزهای عسلی جهت پذیرایی احتیاج پیدا نمی کنید. همین طور با برگزیدن نقش و طرح متمایز می توانید یک طرح نوین را به چیدمانتان خانه تان وارد کنید. تنها بایستی مطمئن شوید که رنگ آن با تلفیق رنگی دکوراسیونتان هماهنگی داشته باشد. به عنوان نمونه قادرید آن را با رنگ و طرح های فرش و اکسسوری ها و یا مبلمان هماهنگ کنید.

گسترش مبلمان با مبل عثمانی

مبلمان L شکل جهت خانواده چند نفره بسیار مناسب هستند. ولی با این حال وجود یک صندلی عثمانی هم رنگ با مبلمان قادر است محیط نشیمن بیشتری را برای شما مهیا کند. از سمتی دیگر برای تایم استراحت و جای دادن پاها هم تماما ایده آل است. تنها دقت داشته باشید که در این مورد بایستی از پارچه مبلمان برای عثمانی بهره ببرید.

محیط ورودی با صندلی عثمانی

شاید جاکفشی ها و جالباسی هایی که در ورودی بهره برده می شوند دیگر جذابیت و قشنگی پیش را نداشته و شما احتیاج به یک طراحی نوین داشته باشید. صندلی های عثمانی جهت این کار خیلی مناسب خواهند بود. به این صورت که شما دارای یک محیط نشیمن زیبا و لوکس هستید و در عین حال می توانید کفش ها، چترها و غیره را در درون آن قرار بدهید. به این صورت که به غیر از این ورودی تان طراحی شده، کاربردهای مورد نیاز را هم برایتان خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید