اخبار, تکنولوژی هوشمند, طراحی های برتر

لذت پرواز با تاکسی هوایی

همکاری کمپانی اینتل و ولوکوپتر

به دلیل وجود ترافیک و بیشتر شدن آن تمامی شرکت در فکر راه حلی هستند تا این معضل را رفع کنند تا کمتر از وقت گران قدرمان را در ترافیک سپری کنیم. اینتل و ولوکوپتر در کنگره خود از تاکسی هوایی خود و قابلیت های منحصربه فرد آن رونمایی کرد. کنترل کننده های اینتل توانایی های بالایی به پهباد داده است. ولی به نظر شما این امکان وجود دارد که کالاهای این کمپانی بتوانند وسیله ی حمل و نقل هوایی که ۱۸ روتور تجهیز شده است را به تحرک درآورد؟ این کمپانی طبق توافق همکاری خود با شرکت ولوکوپتر وسیله نقلیه هوایی در نمایشگاه CES معرفی کرد. در طی کنگره خود آن را در حضور همگان به حرکت درآورد و همه از پرواز این تاکسی هوایی شگفت زده شده اند.

تاکسی هوایی

نخستین آزمایش ها

ولوکوپتر که جزء نخستین کمپانی ها در عرصه تاکسی های هوایی است برای نخستین بار پروژه مفهومی خود را سال ۲۰۱۳ معرفی کرد.این کمپانی تست های پرواز ضروری را در کشور خود در آسمان دوبی اجرا کرد که موفقیت آمیز بود. مدیران دوبی آرزومند هستند با شراکت ولوکوپتر به نخسین جا برای اعمال طرح تاکسی هوایی مبدل شود. ارائه این پرواز وسیله نقلیه ولوکوپتر در CES، نخستین تست پرواز این گروه از وسیله های حمل و نقل در کشور امریکا بود. این رونمایی در انتهای سخنان برایان کرانیچ در اجلاس اینتل صورت گرفته است.

کلام آخر

اپلیکیشن هدایت پرواز اینتل قبل از ولوکوپتر در پهپادهای Falcon+8 و Shooting Starr استفاده شده است. ولوکوپتر هم در گردهمایی CES اظهار نمود که فردی ماه پیش در آلمان برای نخستین بار مسافر این تاکسی هوایی اعجاب انگیز شد و برای اولین بار این تجربه را کسب کرد. مدیرعامل اینتل درباره این تست خود گفت: بی نظیر بود. خوب‌ترین پروازی بود که تا الآن تجربه کردم. در آینده نه چندان دور هر شخصی می تواند این پرواز لذت بخش را تجربه کند و از ترافیک خسته کننده فرار کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید