اخبار, تکنولوژی هوشمند, رباتیک, طراحی های برتر

پهپاد نوین کمپانی Parrot 

پهپاد

محصول جدید کمپانی Parrot

انافی، پهپاد تاشوی کم وزن کمپانی فرانسوی Parrot با نیروی عکسبرداری منحصربه فرد عالی و دستگاه رسانش توسعه یافته ارائه شد.

کمپانی فرانسوی، از نوین ترین پهپاد خود را به نام انافی رونمایی کرد. Anafi پهپاد تاشوی کوچک است که فقط۳۲۰گرم است. قبل از Anafi، واپسین پهباد پرت، Bebop2 شهرت داشت که ۲سال بعد معرفی شد. وزن Bebop2 تفریبا۵۰۰گرم است و بر عکس Anafi، تاشو نیست، به این صورت Anafi کم وزن ترین و همچنین توسعه یافته ترین پهباد پروت به حساب می آید. از خصوصیت های پهباد نوین Parrot می‌شود به توانایی برقراری رابط و دوربین توسعه یافته تر اشارت کرد.
پهپاد

قابلیت ها

انافی از دوربین ۲۱مگاپیکسلی استفاده کرده که برروی محوری با توانایی دوران۱۸۰درجه قرار دارد. این دوربین توانایی ثبت ویدیو‌ی ۴KHDR با نرخ ۳۰فریم‌ برثانیه و ۱۰۸۰p HDR با نرخ ۶۰فریم‌ برثانیه‌ دارد. براساس اظهار پروت دوربین‌ Anafi قادر است تا ۳برابر توانایی zoom کردن داشته باشد، اگرچه زمانی که با کیفیت full HD عکسبرداری شود، فقط تا ۲برابر توانایی zoom در دسترس مشتری قرار می‌دهد.

در نرم افزار مدرن پهباد برای گوشیهای اندرویدو iOS‌، کاربران دو مورد در دسترس دارند و قادرند دوربین را روی کیفیت ۱۲ یا ۲۱مگاپیکسل قرار دهند یا وضعیت فیلمبرداری را عوض کنند. Anafi از هایپرلپس پشتیبانی می‌کند که در آن مشتری قادر است نرخ پخش فیلم را تا ۲۴۰برابر فزونی دهد. پهباد نوین Parrot توانایی ضبط اسلو موشن یا فیلم هایی با نرخ۶۰فریم‌ برثانیه نیز در دسترس کاربر قرار می‌دهد. دوربین Anafi از لرزشگیر مکانیکی و دیجیتال تصویر نیز استفاده کرده است.

موبایل های هوشمند اندروید یا iOS به آسانی روی هدایت کننده Anafi جای می‌گیرند و لازم است موبایل از راه پورتUSB-A به هدایت کننده پهپاد وصل شود. Parrot ادعا می کند که این وصل شدن به کاربر مساعدت می‌کند استریم ویدیوی عاری از جلوه رزولوشن و پایداری داشته باشد. کاربران برای هدایت پرواز پهباد، قادرند از جوی‌ استیک هدایت کننده استفاده کنند یا به‌ شکل مستقیم از راه کلید های نرم‌افزار کنترلی روی موبایل خود، این کار را اعمال کنند.

ارزش این پهپاد فوق العاده

بر طبق گفته کمپانی تولید کننده، Anafi با ارزش ۶۹۹.۹۹دلار روز اول ژوئن در اختیار مشتریان است. صددرصد انافی این قابلیت را دارد تا رقابت تازه ای در بازار پهباد به وجود آورد. حریف اساسی پهپاد نوین، تولید کمپانی DJI است. Mavic Air با ارزش ۷۹۹دلار قابلیت این را دارد با کیفیت ۴K تصویر برداری کند و بردی برابربا ۴کیلومتر دارد. هویداترین وجه تفاوت بین این ۲ پهپاد، سیستم جلوگیری از برخورد است که Anafi از آن استفاده نکرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید