اخبار, تکنولوژی هوشمند, رباتیک, طراحی های برتر

کشیدن نقاشی توسط ربات

ترسیم شکل

ربات Line-us

بازو ربات کوچک که به شکل wireless به رایانه یا موبایل متصل می‌شود، قادر است هر طرح دیجیتال در رایانه و تبلت را با به کارگیری مداد یا قلم‌ روی کاغذ ترسیم کند. این بازو ربات قابل حمل که لاین آس نامیده می شود، دستاورد مشترک طراح معروف دورل بیشاپ و مهندس طراح رابرت پول است که با به اشتراک‌گذاشتن این طرح در وب‌سایت کیک استارتر، شروع به گردآوری نقدینه کرده‌‌اند.

ربات

قابلیت های این ربات

این ربات به وسیله ی یک اپلیکیشن هدایت می‌شود که تکان دادن دست انسان را تقلید می‌کند. این ربات می تواند هر خط را با دقت به همان شکل و ولو با حفط سبک طراح روی برگه پیاده‌سازی کند.

رباتLine-us قادر است یک مداد یا قلم را به انتخاب شما نگهدارد و در عین حال به وسیله ی یک صفحه‌ ی فلزی به شکل ایمن روی یک صفحه ی کاغذ، یک دفتر طراحی قرار بگیرد. این ربات حتی قادر است برروی دیوار یا با به کارگیری از آهن‌ربای وصل شده به آن، برروی در یخچال قرار داده شود.

شکلهای ترسیم شده به وسیله ی Line-us توانایی ذخیره شدن و ارسال به‌شکل یک پیغام یا به اشتراک‌گذاری برای عام دارند. نقاشی‌هایی که از بقیه دریافت می‌شود هم توانایی ترسم دوباره برروی کاغذ به وسیله ی دیگر کاربران لاین آس دارند.

این ربات به‌ حد لازم کوچک است که می شود آن را هرجا با خود برد و انرژی مورد احتیاج آن را از یک پاوربانک مهیا کرد. توانایی دیگر این ربات، رسم عکسهای گرفته‌شده به وسیله ی دوربین است.

اپلیکیشن همراه Line-us برای آیفون، آیپد، موبایل و تبلتهای اندروید، مک و ویندوز موجود است. طرح نخست را می‌شود به وسیله ی دست و مداد در این اپلیکیشن کشید.

طراحان این ربات

طراحان این ربات گفتگویی گفتند: «Line-us ما را به ترسیم نقاشی و تجربه کردن تشویق می‌کند. تماشای Line-us در حال تکان خوردن سرگرمی جالبی است، اما جالب ترین مزایای آن، تشویق به نقاشی است. Line-us سبک و کاراکتر نقاشی ویژه ی خودش را دارد و همین تمایز آن را با یک پرینتر یا پلاتر معیین می‌کند.»

کمپین تشکیل‌شده در سایت کیک استارتر به آسانی از هدف ۳۹هزار پوندی جهت نقدینه اولیه بنیانگذاران Line-us رد کرده و به تولید کنندگان توانایی تولید ۱۰۰۰ ربات را داده است.

اسپانسرها قادرند این ربات را با بهای ۴۹ تا ۶۹پوند خریداری کنند. اما بهای آن بعد از ارائه گسترده قرار است حدود ۹۹پوند باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید