درباره ما بیشتر بدانید

درباره ما

با همه‌گیر شدن بسترهای اینترنتی و درخواست مشتریان برای ارایه خدمات غیرحضوری در راستای افزایش سطح دسترسی و بهبود کیفیت ارایه خدمات، برآن شدیم تا بیش از 14 سال تجربه، تلاش و فعالیت تخصصی در زمینه تامین محصولات صنعت کشاورزی را به کار گیریم و با ایجاد زیرساختی به روز، وب سایتی با عنوان “رساکالا” با نام دامنه www.rasakala.com در بستر شبکه جهانی اینترنت راه اندازی کنیم.

رساکالا، تیمی از کارشناسان متخصص در حوزه کشاورزی را گرد هم آورده است تا راهنمایی‌ها و مشاوره های مورد نیاز قبل از خرید را به مشتریان ارایه نماید.

با توجه به پراکندگی جغرافیایی تامین کنندگان سیستم های آبیاری تحت فشار و همچنین تنوع بالای کیفی محصولات، رساکالا تلاش می کند تا سبد کاملی از محصولات باکیفیت را ارایه نماید که این امر باعث تسهیل در فرآیند مقایسه، انتخاب و خرید خواهد شد.

رساکالا، دایره وسیعی از محصولات اصل و باکیفیت حوزه کشاورزی را که شامل سیستم‌های نوین آبیاری، تجهیزات آبیاری تحت فشار (قطره ای و بارانی و نوار تیپ)، تجهیزات آبیاری کم فشار و همچنین ماشین های آبیاری، فیلتراسیون، پمپ، اتصالات، لوله، محصولات ارگانیک، نهاده های کشاورزی (بذر، کود و سموم) هستند، در این وب‌سایت گرد هم آورده است تا مشتریان بتوانند از سراسر کشور عزیزمان ایران، با اطمنیان به مجموعه‌ای تخصصی نسبت به خرید اجناس مورد نظر خود با قیمت مناسب و شرایط ویژه اقدام نمایند.

بر آن خواهیم بود تا با بهره‌گیری از متخصصانی متعهد و حرفه‌ای در زمینه صنعت کشاورزی، بازرگانی، فناوری اطلاعات، نرم افزار و گرافیک خدماتی در خور شان مردمان ایران زمین ارایه نماییم