اخبار, تکنولوژی هوشمند, رباتیک, طراحی های برتر

پهپادهایی با قابلیت های نوین

دی‌جی‌آی از ورژن نوین پهپاد فانتوم ۴ پرو که در سال ۲۰۱۶ ارائه بود وارد بازار شد. این ورژن دارای توانایی های نوینی مثل آکیوسینک می باشد. دی‌جی‌آی دومین ورژن از پهپاد فانتوم ۴ پرو را ارائه داد. در این ورژن افزون بر بهتر شدن کارکرد در قیاس با ورژن قبلی که در نوامبر ۲۰۱۶ ارائه شد، خوصوصیت های نوینی هم افزایش یافته است.

پهپاد

پرواز بی صدا

این پهپاد نوین در قیاس با ورژن پیشین خود صدای آن به حداقل رسیده و براساس ادعای شرکت تولید کننده، ۶۰ درصد صدای آن کاهش یافته است.

خصوصیت های همسان

به غیر از ترقی ها و خصوصیت های نوین، خصوصیت های پایه و ویژگی های عامی P4P V2 تحول زیادی در قیاس با  P4P نداشته است. حمایت از ۷ کیلومتر برد فرستادن عکس ها، ۳۰ دقیقه پرواز دائم، حسگر حائل پنج‌ طرفه، لنز CMOS بیست مگاپیکسلی یک اینچی، فیلم برداری ویدیوی ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه، حالت عکس‌برداری پی در پی از جسم های در حال حرکت با شتاب ۱۴ فریم بر ثانیه و پیکره سفیدرنگ از خصوصیت پهپاد دی‌جی‌آی است که بری از تحول برجا مانده.

خصوصیت منتقل کردن تصویر DJI OcuSync

ورژن پیشین فانتوم ۴ پرو از روش منتقل کردن تصویر لایت‌بریج شرکت دی‌جی‌آی به کار می گرفت. ولی فانتوم ۴ پرو ورژن ۲ به نوین ترین تکنولوژی منتقل کردن تصویرها اچ‌دی به نام آکیوسینک تجهیز شده که توانایی منتقل کردن تصاویر را به شکل دیجیتال، با کیفیت زیاد و تأخیر حداقل انجام می شود. پهپاد فانتوم ۴ پرو ۲ با به کارگیری این تکنولوژی به‌ شکل بی‌سیم به عینک DJI Goggles RE متصل شده و از تعویض اتوماتیک فرکانس دوگانه حمایت می‌کند. کاربران این پهپاد قادرند با به کاگیری از عینک گفته شده پرواز صوری را به‌ شکل اول شخص تجربه کنند و لذت ببرند.

ورژن دوم

ورژن پیشرفته دیگری هم به اسم فانتوم ۴ پرو پلاس ۲ معرفی شده است که با ال سی دی ۵.۵ اینچی تمام اچ‌دی روی سیستم کنترل آن ارائه می‌شود و برای اشخاصی بهتر است که در محیط باز و در نور آفتاب از پهپاد خود استفاده می کنند.

پهپاد نوین فانتوم ۴ پرو ۲ با ارزش ۱۴۹۹ دلار از تمامی خرده‌فروشی‌های در تمام جهان قابل خریداری می باشد. ورژن پلاس پهپاد مورد بحث ارزشی برابر با ۱۷۹۹ دلار را دارا می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید