اتصالات, اخبار, لوله

نحوه نصب و حمل لوله کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر

لوله های کاروگیتی

در مطالب پیشین به معرفی لوله های کاروگیت،خصوصیات، مزایا و کاربردهای آنها پرداختیم. با ما همراه باشید تا در این مطلب نیز گروه رساکالا، با معرفی لوله های کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر، روش اتصال آنها و هزینه حمل آنها، شما را با این نوع از لوله های کاروگیتی بیشتر آشنا کند.

لوله کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۲۵۰  از انواع لوله های کاروگیت می باشند که با توجه به سایز های این لوله میتوان بیان کرد که لوله های ۲۵۰ میلی متر جزء پرکاربردترین لوله های کاروگیت محسوب می شوند.

لوله های کاروگیت ۲۵۰ میلی متر درطول های ۶ متری به همراه یک کوپلر که متصل به لوله می باشند تولید می شوند و واشر آب بندی به ازای هر ۶ متر  یک عدد تحویل داده می شود.

این لوله ها در دونوع فشار حلقوی ۱۶کیلونیوتن و۳۱٫۵ کیلونیوتن ساخته می شوند. مواد مصرفی در لوله های کاروگیت پلی اتیلن با گرید PE80 میباشد.

سطح خارجی لوله های کاروگیتی ۲۰۰ به صورت کنگره ای و سطح داخلیه صاف و صیغلی زرد رنگ برای عبور سریع سیالات فاضلابی طراحی گردیده است.

لوله کاروگیتی

طریقه نصب لوله های کاروگیت ۲۵۰میلیمتر

لوله های کاروگیت ۲۵۰میلی متر به وسیله کوپلر و واشر به روش نری و مادگی که از طریق یک واشر آب بندی می شود و به یکدیگر متصل می شوند. این کوپلر ها در انتهای هر لوله بصورت سرخود قرار گرفتند و اتصال دو لوله را بدون داشتن دانش فنی بالا به یکدیگر برقرار میسازند.

هزینه حمل و نقل لوله های کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر

لوله های کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر را میتوان به مقدار ۳۶۰ متر طول یعنی ۶۰ شاخه در هر کامیون تک محور و ۹۶۰ متر طول معادل ۱۶۰ شاخه در هر ماشین ترانزیت جاسازی نمود. با توجه به این مقدار میتوان محاسبه نمود که هزینه حمل از محل کارخانه تا مقصد پروژه چقدر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید