اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

ویژگی لوله های UPVC چیست؟

لوله UPVC

لوله upvc

لوله های upvc جزء با کیفیت ترین لوله ها میباشند که مواد سازنده آنها پلی وینیل کلراید سخت است. لوله های upvc به علت مزیت هایی که دارند امروزه بسیار مورد توجه کارفرمایان قرار گرفته اند و پرکاربرد واقع شده اند. در واقع لوله های upvc مزایای بیشمار خود را مدیون ساختار و ترکیبات شیمایی خود هستند.

در این مطلب از رساکالا با مزایای لوله های upvc بیشتر آشنا خواهید شد.

مزایای لوله های upvc

  • لوله های upvc به علت عدم وجود رسوب و مواد شیمیایی پرخطر دوستدار محیط زیست هستند و می توانند برای منتقل کردن آبهای آشامیدنی و آبرسانی مفید واقع شوند.
  • لوله های upvc به هیچ عنوان از خود حرارت، سرما و صدا را عبور نمیدهند. به همین علت از طریق آنها می توان انرژی بیشتری را صرف جویی کرد. میزان این صرفه جویی در حدود ۴۰% است که مقدار کمی نیست.
  • نصب لوله های upvc در مقایسه با لوله های دیگر راحت تر است و زمان کمتری را نیز شامل میشود.
  • حمل و نقل این لوله بسیار آسان است و دلیل آن هم وزن کم لوله های upvc است.
  • این لوله ها دارای دوام زیاد و مرغوبیت مناسبی هستند و نیازی به رنگ کردن ندارند.
  • با توجه به مزایای گفته شده میتوان گفت لوله های upvc نسبت به مزایایی که دارند دارای قیمت مناسبی نیز هستند و میتوانند به خوبی با لوله های دیگر رقابت کنند.

لوله UPVC

قیمت لوله upvc

موارد متعددی بر روی هزینه لوله upvc تاثیر گذار هستند که این موارد شامل استانداردهای رعایت شده، برند لوله خریداری شده، کشور تولید کننده، اندازه و قطر لوله، کلاس و گرید میباشد. اما در هر صورت لوله های upvc دارای قیمت به صرفه نسبت به لوله های دیگر هستند و برای لوله کشی بسیار مناسب هستند.

برای مشاهده محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به “صفحه اصلی” مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید