اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

مشخصات و مزایای لوله های پلی اتیلن کابلی چیست؟

لوله پلی اتیلن کابل

لوله پلی اتیلن کابلی چیست؟

لوله پلی اتیلن کابلی در فشارهای ۴بار و ۶بار و بصورت شاخه و حلقه ای تولید شده و ارائه میشوند. به علت اینکه جریان سیال از داخل این لوله ها برای این مصارف گذر نمیکند و فشار به آنها اعمال نمیشود، احتیاجی به خریداری لوله های پلی اتیلن با فشار بیشتر از ۶بار نیست.

لوله پلی اتیلن کابلی چه کاربردهایی دارد؟

  • لوله های پلی اتیلنی کابلی برای پوشش دهی و گذر دادن کابلهای برق، مخابرات، فیبر نوری، کابلهای دوربین CCTV، چراغ های سر چهار راه ها بکار برده میشوند.
  • همچنین از آنها جهت محافظت از کابلها در مقابل نفوذ رطوبت در زمان بارش باران، محافظت از کابلهای مخابرات و برق در زمان گود کردن در مقابل ضربات و برخورد اشیای خارجی سنگین، پیشگیری از سوختن کابلهای برق و مخابرات در مقابل آذرخش، پیشگیری از برق گرفتن و قطع شدن برق در زمان بارش باران و سایر موارد استفاده میشود.
  • البته برخی از کشاورزهای عزیز نیز از آنها در سیستمهای آبیاری بارانی و آبیاری قطره ای استفاده میکنند و جهت منتقل کردن آب در زمین کشارزی نیز از آنها کمک میگیرند.

لوله پلی اتیلن کابلی

مزایای لوله پلی اتیلن کابلی چیست؟

  1. این لوله ها دارای انعطاف زیادی هستند و به علت عایق بودن نیز بسیار پر طرفدار هستند. این لوله ها به هیچ عنوان دچار شکست و ترک نمیشوند و در مقابل ساییدگی مقاومت زیادی دارند.
  2. همچنین این لوله ها بسیار مقرون به صرفه هستند و نصب و راه اندازی آنها زمان کمی را صرف میکند و بسیار آسان است. وزن کم آنها نیز سبب نصب آسان و فوری آنها شده است. یکی دیگر از مزایای حائز اهمیت آنها طول عمر زیاد این لوله ها است که بسیار مورد توجه واقع شده است.

برای مشاهده محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به “صفحه اصلی” مراجعه کنید.

همچنین میتوانید با کارشناسان رساکالا تماس گرفته و اطلاعات دقیق تری از آنها کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید