اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

مشخصات لوله های پلی اتیلن ۲۵۰ و ۲۸۰ میلی متر

فروش لوله پلی اتیلن

گروه رساکالا در ادامه این مطلب مشخصات لوله های پلی اتیلن ۲۸۰ میلی متر و مشخصات لوله های پلی اتیلن ۲۵۰ میلی متر را مطرح خواهد کرد. این لوله های برای خطوط اصلی لوله کشی به کار برده می شوند و امروزه بسیار پرکاربرد هستند.

لوله های پلی اتیلن ۲۸۰ میلی متر

لوله های پلی اتیلنی ۲۸۰ میلی متر جزء لوله های پلی اتیلنی می باشند. کاربردهای این لوله های پلی اتیلن در خطوط اصلی در لوله کشی است.

فشار کاری، اندازه و استاندارد لوله های ۲۸۰ میلی متر

فشار کارکرد لوله های پلی اتیلن ۲۸۰ میلی متر برابر با ۴، ۶، ۱۰، ۱۶ و ۲۰اتمسفر است. این لوله ها در سایزهای ۶ و ۱۲ متری ارائه می شوند. مواد بکار رفته در لوله های پلی اتیلنی نیز PE100 و PE80 است که بر اساس استاندارد INSO14427-DIN 8074 آلمان ارائه می شوند. روش اتصال این لوله ها از طریق جوش لب به لب و یا بات فیوژن و الکتروفیوژن است که سبب استحکام زیاد در آنها می شود.

ویژگی های لوله های پلی اتیلن ۲۸۰ میلی متر

این لوله در مقابل خوردگی بسیار مقاوم هستند که این امر باعث کاهش هزینه با گذشت زمان خواهد شد. طول عمر این لوله ها در شرایط مناسب و رعایت استاندارد ها تا ۵۰ سال است.

لوله های پلی اتیلن ۲۵۰ میلی متر

این سایز از لوله های پلی اتیلن در کاربردهایی مانند آبرسانی، فاضلاب و پوشش دهی کابل ها بکار برده می شوند. مواد سازنده این لوله ها PE100 و PE80 هستند. مشخصات این لوله ها که شامل مواد مصرفی، استاندارد های رعایت شده، سایز و فشاری کاری بر روی آنها درج شده است که در هنگام خرید بایستی به آنها توجه شود.

فشار کاری، استاندارد و اندازه لوله های پلی اتیلن ۲۵۰ میلی متر

سایز این لوله ها از ۶ متر تا ۱۳/۵ متر بر اساس درخواست کارفرما ارائه می شود. فشار کارکرد لوله های پلی اتیلن ۲۵۰ میلی متر ۴، ۶، ۱۰، ۱۶، ۲۰بار میباشد.

روش اتصال لوله های پلی اتیلن ۲۵۰ میلی متر از طریق جوش الکتروفیوژن و بات فیوژن است. این روش اتصال در این لوله ها سبب به وجود آمدن مقاومت زیادی می شود.

برای مشاهده انواع محصولات و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به “صفحه اصلی” مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید