اخبار, لوله

مشخصات و مزایای لوله های مبلی(روغن مبلی)

لوله روغنی

لوله های مبلی چه نوع لوله هایی هستند؟

لوله های مبلی لوله های کم وزنی هستند که اغلب آنها را به اسم لوله های روغنی می شناسند. لوله های مبلی از طریق ورقهای روغنی به وسیله نورد سرد ساخته میشوند. این لوله ها بسیار مقاوم بوده و با سایز، ضخامت و قطر دقیقی به وجود می آیند. این لوله ها به خوبی جوش داده میشوند و میزان انعطاف و کشش خیلی خوبی دارند.

کاربرد لوله مبلی

لوله های روغنی پس از اینکه آب کاری آنها صورت میگیرد در موارد متفاوتی مانند ساخت مبل، ساخت خودرو، ساخت کانتینر و کانکس، وسایل منزل و … بکار می روند. همچنین آنها به علت اینکه بسیار محکم و کم وزن هستند برای ساخت دوچرخه نیز بکار می روند.

لوله مبلی

مزایای لوله های روغنی(مبلی)

این لوله ها بدون درز و جوش هستند و به همین علت دارای استحکام زیادی در مقابل فشارهای درونی و بیرونی هستند.

در تولید لوله های روغنی توجه زیادی بکار می رود که باعث میشود لوله های روغنی یا همان لولا های مبلی ساختمانی بی عیب داشته باشند.

لوله های روغنی همچنین دارای انعطاف خوبی هستند و به آسانی میتوانند تغییر شکل میدهند و در شرایط کشش قرار میگیرند.

این لوله ها بسیار مرغوب هستند و چون فرآیند آب کاری برای عدم فرسودگی و خوردگی بر روی آنها انجام میشود در مقابل انواع مواد شیمیایی و دمای زیاد مقاومت کاملا مناسبی دارند.

قیمت لوله های روغنی

مبلغ لوله های روغنی بر اساس وزنی که هر شاخه آن دارد مشخص میشود. جدا از وزن آنها، چند پارامتر دیگر بر روی مبلغ لوله های روغنی تاثیر میگذارد که شامل مبلغ گمرک، نرخ حمل و نقل، نرخ روز دلار، مرغوبیت، کشور سازنده، وجود ضمانتنامه و گارانتی لوله، مواد بکار رفته در آنها و ابکاری لوله ها و غیره است.

جهت مشاهده محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به “صفحه اصلی” مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید