اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

کلیه مشخصات و مزایای اتصالات پلیکا

اتصالات پلیکا

اتصالات پلیکا

اتصالات پلیکا جزء پرمصرف ترین نوع اتصالات در تاسیسات لوله کشی هستند که جهت کاربردهایی مانند فاضلابهای شهری و منازل، لوله کشی گازرسانی، خطوط منتقل کننده آب، مخابرات بکاربرده میشوند. اتصالات پلیکا شامل انواع متفاوت بوشن، تبدیل، بست، ۳ راهی، رابط و زانو میباشد و این اتصالات جهت تبدیل اندازه و قطر لوله ها، عوض کردن مسیر خطوط لوله، آببندی و انشعاب گرفتن و متصل کردن لوله های پلیکا به یکدیگر کاربرد دارد.

برگزیده ترین مزایای اتصالات پلیکا

اتصالات پلیکا با توجه به مزایای بیشماری که دارند امروزه جزء پرمصرف ترین نوع اتصالات لوله ها هستند. مزایای این اتصالات شامل موارد زیر میباشد:

 1. وزن کم
 2. حمل و نقل و نصب آسان
 3. مقاوم در مقابل سایش
 4. کم بودن هزینه تعمیرات و آببندی
 5. مقاومت در مقابل حریق و دماهای زیاد
 6. مقاومت در مقابل مواد اسیدی و بازی و مواد خورنده
 7. مقاوم در مقابل تنش و مناطق زلزله خیز
 8. طول عمر زیاد
 9. منتقل کردن حرارت به میزان ناچیز
 10. ایمن و مطمئن در هنگام نصب و آببندی
 11. پوشش درونی صاف درون لوله ها سبب عدم رسوبگیری و رشد جلبک در آنها میشود.
 12. در لوله و اتصالات پلیکا هیچ گونه افت فشاری رخ نخواهد داد و انواع سیال های گوناگون می توانند از درون آنها به راحتی و بدون افت فشار عبور کنند.

اتصالات پلیکا

قیمت اتصالات پلیکا

موارد متعددی سبب قیمت گذاری اتصالات پلیکا و در کل اتصالات پلیمری میشوند. این موارد عبارتند از برند سازنده، کارخانه و کشور سازنده، استانداردهای ملی و بین المللی، کنترل کیفی، مرغوبیت مواد اولیه سازنده و میزان خالص بودن آنها. اتصالات پلیکایی که دارای اعتبار کفی هستند در مرحله های اول و آخر و همچنین در طول فرآیند کاملاً کیفیت آنها چک میشود و سپس در صورت وجود کیفیت مناسب قیمت گذاری شده و به بازار ارائه میشوند.

برای مشاهده محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به “صفحه اصلی” مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید