اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

مشخصات لوله های داربستی و مزایای آنها

لوله داربستی

لوله های داربستی

لوله های داربستی به جهت اینکه تکیه گاهی برای سازه های فلزی باشند و همچنین برای به وجود آوردن داربستهای مطمئن جهت دست یافتن به ارتفاعهای متفاوت در زمان تعمیرات و ساختن ساختمانها بکار میروند. این لوله ها اکثراً از جنس فولاد و گالوانیزه هستند که بصورت لوله های درزدار و بدون درز ساخته میشوند. توجه داشته باشید که لوله های بدون درز مطمئن تر و مقاوم تر از لوله های درزدار هستند و به همین دلیل نیز پرطرفدار تر از آنها میباشند.

لوله های بدون درز(مانیسمان)

این لوله ها از طریق کشش، نورد و حرارت دهی شمشهای دایره ای فولادی ساخته می شوند و در طول ساخت نیز جوش و درزی در آنها به وجود نمی آید. این لوله ها کاملاً یکپارچه هستند که این امر نیز لیل مقاومت بالای آنها است. نوع با کیفیت آنها نیز به وسیله فولاد stainless steel تولید میشود و یا به وسیله فولادی که فرآیند ضد خورندگی و ضد فرسودگی بر روی آنها اعمال شده است. لوله های بدون درز دوام بالایی دارند و به آسانی آسیب نمی بینند.

لوله داربستی

اندازه لوله های داربستی

این لوله ها دارای اندازه های متفاوت و متراژهای گوناگونی هستند که با توجه به نیاز پروژه در اختیار مشتریان قرار داده میشوند. اکثر متراژهای ارائه شده بصورت ۳متر و ۶متر هستند. این لوله ها در اندازه های کمتر و بیشتر هم قابل تولید میباشند.

لوله های داربستی در اندازه و ضخامتهای متفاوتی عرضه می شوند و در اختیار مشتریان قرار می گیرند، که البته حداکثر ضخامتی که می تواند تولید شود به اندازه ۴۸میلیمتر است.

مزایای لوله های داربستی

  • لوله های داربستی به آسانی می توانند در فشارهای زیاد بکار برده شوند.
  • همچنین آنها به علت اینکه بدون درز هستند میتوانند فشار و بار های زیادی را بدون آسیب دیدگی متحمل شوند.
  • از نظر ساختاری نیز این لوله ها معایب کمتری در مقایسه با لوله های دیگر دارند.

جهت مشاهده محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به “صفحه اصلی” مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید