اخبار, تکنولوژی هوشمند, رباتیک, طراحی های برتر

واکی تاکی مدرن(بخش دوم)

گجت

قابلیت

یکی دیگر از قابلیت های جالب این گجت وجود ۱کانال اختصاصی است که قادرید همه ی اعضای خانواده را در آن قرار دهید و همه با همدیگر در مورد موضوع های متعدد، صحبت کنید، لااقل از داد و بیداد اعضای خانواده برای خبر کردن هم، نجات پیدا خواهید کرد. البته وجود کانال‌ های دیگر در این گجت جهت صحبت کردن، موجب می‌شود حریم کودکانه فرزندتان و دوستان او هم حفظ شود. به غیر از ارتباط داخلی Relay، با موبایل های هوشمند iOS، اندروید و ویندوز هم می‌توانید با آن در ارتباط باشید. ابدا اطلاعاتی در این جهان بی‌سیم ثبت نمی‌شود و خیال آسوده می‌توانید با آن صحبت کنید.

گجت

مزایای این گجت

از مزایای دیگر این Wakie Taki جدید توانایی بهرهر گیری از GPS است. شما به آسانی قادرید مکان که فرزندتان در آن قرار دارد را متوجه شوید. احتمالا این امر برای فرزندان بزرگ‌ تر خیلی جالب نباشد، اما به فرزندان کم‌ سن‌ و سال تر احساس اعتمادبه‌نفس خوبی می‌دهد. تولید کنندگان ایت گجت هم در تبلیغ های خود این امتیاز را به‌عنوان یک هدف مطرح کرده‌اند تا مجددا اوقات خوب سفرهای کودکانه با دوست هاو اکتشاف موقعیت‌ های جدید زنده شود. اینبار زمانی که کودکان ما از خانه خارج می شوند و می گوید ، «برای شام برمی‌گردم!» دلواپس نمی‌شویم و دائم به ساعت چشم نمی‌دوزیم. همین طور جهت فهمیدن این که کودکتان کجا است، احتیاجی به فرستادن پیام به همه ی محل نخواهید داشت. با یک نگاه ساده به ویجت GPS موبایل هوشمند خود متوجه می‌شوید که رضا در خانه احمد است و فاطمه به‌زودی به خانه برمی گردد یا پدرام پا را از منطقه ی مجاز فراتر گذاشته و در حال رفتن به پارک ۲محله پایین تر است. لذا تایم شما جهت خاطرنشان کردن قول و قرارتان در رعایت محدوده سفرهای کودکانه هدر نشود.

قابلیت دیگر

چنانچه اپلیکیشن این گجت را برروی موبایل هوشمند خود نصب کنید کودک شما قادر است با نگه‌داشتن دکمه تنظیم صدا روی Relay، یک اخظار به موبایل هوشمند شما بفرستد تا با او تماس بگیرید. باوجود مزایایی مثل GPS، همچنان برخی از چالش‌ ها در به کارگیری از Wakie Takiریلی پابرجا است.

برای اطلاعات بیشتر به بخش سوم مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “واکی تاکی مدرن(بخش دوم)

دیدگاهتان را بنویسید