اخبار, دکوراسیون

دکوراسیون اتاق خواب مدرن

دکوراسیون

چگونه اتاق خوابم را مدرن کنم؟

از قدیم الایام اتاق خواب جزء حریم خصوصی افراد در منازلشان تلقی می شود. به‌ نوعی که تمامی افراد در دنیا بعد از مشغله روزانه برای استراحت و تجدید قوای خود به اتاق خوابشان که شخصی ترین فضا به حساب می آیند می روند.برای چیدمان اتاق خواب بایستی به یکسری نکات مهم در رنگ آمیزی و نورپردازی توجه کنید. وسایل اصلی این فضا تجهیزات و اثاثی هستند که اطلاع از آنها اهمیت بسزایی دارد.

دکوراسیون

درباره نورپردازی اتاق‌خواب مدرن باید به یکسری مسائل دقت کرد. در اتاق‌خواب احتیاج به یک نور سقفی داریم که تمام اتاق را بتواند به شکل زیبایی روشن کند. این نور برای تمامی کارهای روزانه شما کفایت می کند. به منظور مدرن سازی اتاقتان باید به دنبال اسباب و وسیله های که برای این امر لازم است بروید. تمامی منابع نوری رابایستی به صورتی برگزینید که به شما آن حس مدرن و و به روز بودن را بدهد و خلاقیت در طراحی آن ها دیده شود نه مدل های عامی پسند.

رنگ‌های مدرن

برگزیدن رنگ به‌ ویژه در اتاق‌خواب به عامل های مختلفی وابسته است مانند اینکه شما به به چه رنگی و چه سبکی از دکوراسیون بیشتر تمایل دارید. برای اینکه یک اتاق‌خواب مدرن داشته باشید، شما نیازمند یک پالت رنگی هستید که شامل رنگ های خنثی مثل کرم، سفید، طوسی باشد. ولی احتمال دارد که شما بعد از مدت زمانی کوتاه از این رنگ ها خسته شوید و دلتان را بزند برای پیشگیری از این اتفاق می توانید از رنگ های شاد در چیدمان اتاقتان استفاده کنید البته نه خیلی زیاد که اتاقتان را شلوغ کند. می تواند از تابلوها و کوسن ها و اکسسوری های که رنگ های شاد و سرزنده دارند استفاده کنید.

مبلمان در فضای مدرن

وقتی صحبت از مدرن بودن می شود اولین چیزی که به ذهنمان می رسد سادگی است. البته علاوه بر سادگی بایستی در طراحی این وسایل خلاقیت به خرج داده شده باشد. و می بایست به دنبال وسایلی بروید که دارای رنگ های خنثی و خط های صاف و شکل های هندسی خالص  باشد. به غیر از این هایی که گفته شد می بایست از اکسسوری و آثار هنری در عین حال مردن  هم باشد. و باید دقت کنید لوازمی را انتخاب کنید که کاربردی باشند و استفاده از آن ها آسان باشد و شما را دچار مشکل نکند. تخت خواب و مبلمانی را بایستی انتخاب کنید که دارای رنگ های خنثی و بافت های ابریشمی یا پشمی باشند و باید توجه کنید که به غیر از سادگی بایستی دارای اشکال خاص باشند که به بیننده حس مدرن بودن را القا کند. و از تزئینات اضافه پرهیز کنید و اگر پایه های تخت و مابقی وسائل اتاقتان دیده شود زیباتر خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید