اخبار, دکوراسیون

فرش مدرن و زیبا در دکوراسیون خانه تان

دکوراسیون

در قرن بیستم سبک مدرن با تاکید بر سادگی رایج شد، که با بهره بردن از رنگهای روشن توانست جایگاه مخصوصی را در معماری به خود اختصاص دهد. لذا وسایل و مبلمان چیدمان نیز راستای این سبک دستخوش دگرگونی هایی شده اند. ولی برای این که یک دکوراسیون مدرن داشته باشید، الزامی است از خصوصیت های این سبک آگاهی پیدا کنید تا انتخاب درستی داشته باشید. صددرصد پس از آگاهی یافتن این سبک مانند همیشه به مبلمان و پرده چیدمان خانه تان اهمیت می دهید، اما حواستان به همه ی عنصرها مدرن باشد با حفظ الویت. پس از مبلمان و پرده، فرش یکی از مهمترین عناصر است زیرا به غیر از این که از نظر بصری بخش گسترده ایی را در برمی گیرد کاربردی هم عمل می کند.

انتخاب فرش قادر است پایه و زیر بنای یک طرح زیبا جهت چیدمان خانه ی شما باشد. شما به طور حتم جهت کامل کردن چیدمان منزلتان به فرشی نیاز دارید که به اصطلاح در محیط بنشیند. این به آن معنا نیست که فقط به رنگ فرش توجه کنید. این روزها سبک فرش هم یکی از اصلی ترین عامل هایی است که قادر است انتخاب را برای شما آسان تر کند. به شکل کلی زمان که می خواهید به خرید فرش بروید مناسب تر است به رنگ، الگو، بافت و سبک آن توجه کنید. این عملکرد به شما کمک می‌کند تا خرید بهتری داشته باشید.

دکوراسیون

سبک فرش

سبک فرش یکی از خصوصیت هایی است که پیش از هرچیز به سلیقه و سبک چیدمانی که دارید یا قرار است داشته باشید برمی گردد، به همین علت یک گام جلوتر هستید، زیرا که اطلاع دارید منزل شما با چه سبکی از فرش ها نمایی زیباتر پیدا می کند.

رنگ فرش

وهله ی بعدی، رنگ فرش است. رنگ فرش قادر است اثر بسیار زیادی برنمای خانه شما داشته باشد. جهت این که آسان تر از این وهله عبور کنید توجه نمایید که کف و دیوارهای شما چه رنگی دارد، زیرا نمای فرش تا حد بسیاری به رنگ کف مرتبط است.

هماهنگی فرش با نورپردازی

به گفته کارشناسان در فرش های مدرن امروزی موضوع دیگری هم وجود دارد و آن تمایز رنگ فرش در نورهای گوناگون است، به همین علت در زمان برگزیدن رنگ، نور خانه تان را نیز مد نظر بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید