اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

معرفی و بررسی لوله پلیکا نیمه قوی

لوله

معرفی لوله پلیکا(پی وی سی):

در حال حاضر با توجه به پیشرفتی که در صنعت وجود داشته است شاهد انواع لوله و اتصالات هستیم که هرکدام با مشخصات مربوط به خود و  برای کاربردهای متفاوتی طراحی شده اند. یکی از این لوله و اتصالات، لوله و اتصالات پی وی سی هستند که در این قسمت گروه رساکالا قصد دارد به معرفی و بررسی نوع نیمه قوی آن و هزینه این نوع لوله ها برای شما عزیزان بپردازد.

مشخصات لوله پلیکا نیمه قوی چیست؟

لوله پی وی سی در قطرهای گوناگونی در ساختمان و صنعت بکار برده می شود. از دیگر موارد استفاده از آنها می توان به کاربردهای فاضلابی آنها اشاره کرد. لوله های پی وی سی با قطر ۲/۳ لوله های پی وی سی نیمه قوی هستند. لوله های نیمه قوی برای فاضلابها به دلیل فشار کارکرد اندک، در فشار ۴ اتمسفر ساخته شده و ارائه می شوند. همان طور که از اسم این لوله ها مشخص است در مواردی که فشار کاری اندک است می توان از این لوله ها استفاده شود بدون اینکه دچار آسیب شوند.

لوله پلیکا

هزینه لوله های پلیکا به چه صورت است؟

هزینه لوله های پی وی سی بر اساس جنس آنها و قطر آنها متغیر است. این عبارت به این معنی است که در این لوله ها هر چقدر قطر و کیفیت آنها بهتر باشد مشخصاً هزینه آنها نیز به مراتب بالاتر است و همچنین هرچقدر قطر و کیفیت آنها پایین تر باشد نیز هزینه آنها هم کمتر می شود. لوله های پلیکا حاوی قطرهای گوناگونی از هم هستند که اندازه و وضعیت این ابعاد بر اساس استانداردهای گفته شده در جدول وزن لوله های پی وی سی متغیر از هم است .

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید لوله های پلیکا می توانید با کارشناسان رساکالا تماس حاصل فرمایید و یا برای مشاهده محصولات از “صفحه اصلی” دیدن کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید