اخبار, دکوراسیون, سرویس بهداشتی, طراحی های برتر

نکاتی درباره روشویی کابینتی

اگر سری به بازار بزنیم متوجه میشویم که امروزه انواع روشویی ها با طراحی های متفاوت بسته به نیاز مصرف کننده در خدمت مشتریان قرار دارد. از گر طرفدارترین نوع روشویی میتوان به نوع کابینتی آن اشاره کرد که توجه عموم مردم را به خود جلب کرده است.با رساکالا همراه باشید تا نکاتی جهت خریداری روشویی مناسب را با شما مرور کنیم.

انواع روشویی کابینتی

روشویی کابینتی در دو نوع پایه دار و دیواری در بازار موجود می باشد و بسته به درخواست مصرف کننده میتواند به صورت ساده و یا فول ست شامل آیینه و باکس تهیه شود.

مزایای روشویی کابینتی

شاید بسیاری از افراد تا اسم روشویی کابینتی را بشنوند به این فکر بیفتند که ممکن است برای سرویس بهداشتی کوچک آنها جاگیر باشد.اما آیا این طرز فکر صحیح است؟! لازم به ذکر است که از مزایای روشویی کابینتی میتوان به این نکته اشاره کرد که در کوچکترین سرویس های بهداشتی نیز میتوان از روشویی که دارای عرض ۲۵ سانتی متر و یا روشویی هایی که در کنج قرار می گیرد هم استفاده کرد و با این نوع روشویی سرویس های بهداشتی کوچک خود را نیز به زیبایی طراحی نمود.

دکور سرویس بهداشتی

جنس روشویی کابینتی و نکات نگهداری آن

در روشویی معمولا جنس مورد استفاده pvc است تا بتواند در برابر رطوبت و آب مقاومت نشان دهد اما درجنس بدنه روشویی های کلاسیک در اکثر موارد از چوب استفاده میشود و برای سینک و رویه سینک از سرامیک ، سنگ طبیعی یا مصنوعی مثل کوارتز و کورین را استفاده میکنند.

سنگ انتخابی برای روشویی حتما باید آنتی باکتریال، مقاوم و بدون هیچگونه درزی باشد.همچنین سنگ انتخابی حتما باید با روشویی مورد نظر شما همخوانی داشته باشد برای مثال از سنگ مدرن برای روشویی کلاسیک بهتر است استفاده نشود.

همواره سعی کنید از بهترین درجه از سنگ و سرامیک استفاده کنید و نوع درجه یک آنها را انتخاب کنید تا در آینده دچار مشکل نشوند.

همچنین اگر روشویی تمام پی وی سی را انتخاب کردید توجه کنید که به صورت مداوم در معرض آب داغ قرار نگیرند چون این نوع روشویی ها با برخورد مداوم آب داغ تغییر حالت میدهند.

برای شست و شوی روشویی های تمام پی وی سی نیز از شوینده هایی مانند وایتکس و سفید کننده که باعث تغییر رنگ در آنها میشود نیز نباید استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید