اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

مزایای لوله و اتصالات پوش فیت سایلنت چیست؟

پوش فیت سایلنت

پوش فیت و مزایای ویژه آن برای سازه های ساختمانی

امروزه سیستمهای نوین ارائه شده جهت فاضلابهای ساختمانی که بر اساس ماهیت متصل کردن قطعه ها به همدیگر است، محدودیت کاربردی ندارد و همچنین ویژگی های قابل توجهی نیز دارد. به این سیستمهای نوین امروزی پوش فیت گفته میشود. سیستمهای پوش فیت به وسیله کارشناسها و افراد با تجربه که دارای سوابقی درخشان در بخش لوله کشی فاضلابی در ساختمانها داشتند مورد تصدیق شده است.

پوش فیت سایلنت و مشخصات آن

اتصال ها و همچنین حلقه های آببندی در لوله های پوش فیت سایلنت در مقابل تنشهای مکانیکی، مواد شیمیایی و حرارتهای زیاد کاملا مقاوم است و این امر باعث شده است بسیار مورد توجه قرار گیرد. سیستم های پوش فیت سایلنت دارای مرغوبیت بالا میباشد که به وسیله افراد متخصص در حوزه لوله کشی ساختمان استفاده میشود.

پوش فیت سایلنت

برگزیده ترین مزایای پوش فیت سایلنت

  1. برای ساخت سیستمهای پوش فیت سایلنت، پلی اتیلنی ویژه بکار برده میشود و نسبت به لوله های پلی اتیلنی دارای مزایایی مانند مقاومت بالا در مقابل آب جوش و حریق هستند. لوله و اتصالات پوش فیت به دلیل وزن کم مواد اولیه میتوانند در مقابل ضربات شدید مقاومت نشان دهند و دچار آسیب نشوند.
  2. در مدل پوش فیت سایلنت از  تکنولوژی نانو بکار رفته ست و کامپاند ویژه مورد استفاده در آنها بصورت ۳لایه ای میباشد و میتواند به میزان قابل توجهی صدای آب را کاهش دهد و باعث پیشگیری از شنیده شدن صدای آب در ساختمانها شود.
  3. ساختار ۳لایه ای در سیستمهای پوش فیت سایلنت همچنین سبب شده است که آنها بتوانند به راحتی در مقابل مواد شیمیایی، شرایط حرارتی و تنش های مکانیکی مقاومت نشان دهند و حتی این میزان مقاومت در سیستمهای پوش فیت سایلنت از نوع پوش فیت معمولی آن بالاتر باشد. احتمال مسدود شدن در این سیستمها به هیچ عنوان وجود ندارد زیرا پوشش درونی آنها کاملا صاف است.
  4. نصب و راه اندازی آنها بسیار ساده است و دوام بالایی دارند.

پاسخی بگذارید