اتصالات, اخبار, تجهیزات ساختمان, لوله

مزایایی لوله پلیکا برای سیستم تهویه دستشویی

لوله پلیکا برای هواکشی

لوله پلیکا برای سیستم تهویه

لوله های پلیمری دارای انواع گوناگونی هستند که در بین آنها لوله های پلیکا نیز قرار دارند که کاربردهای گسترده ای در لوله کشی دارند. یکی از این کاربردهای استفاده از آنها به عنوان سیستم تهویه در دستشویی ها و حمام ها می باشد.

ویژگی های لوله پلیکا برای سیستم تهویه

  • این شبکه ها اغلب از لوله پلیکا هستند و در رنگ های خاکستری، سفید و رنگ های شبیه به این تولید می شوند.
  • لوله هایی که جهت بکارگیری در شبکه تهویه بکار برده می شوند مرغوبیت کمتری دارند. چون در این موارد مصرفی فشار بالایی به آنها وارد نمی شود و فقط به عنوان راهی برای خارج کردن هوا بکار برده می شوند.
  • این لوله های پلیکا در اندازه های ۶۳ تا ۲۵۰ میلی متری با کیفیت متفاوت و مناسب با درخواست مصرف کننده ساخته می شوند.
  • قیمت لوله های پلیکا که برای تهویه بکار برده می شوند هم نسبت به لوله های با کیفیت و استاندارد دارای قیمت کمتری می باشد.
  • لوله های پلیکا(پی وی سی) که برای تهویه بکاربرده می شوند درجه کیفی کمتری در مقایسه با لوله های انتقال آب و فاضلاب دارند.
  • این لوله ها لوله های گرانول هم نام دارند که در ترکیبات آنها مواد بازیافتی لوله ها و لوله های دست ۲ که بکار برده می شوند.

لوله پلیکا برای سیستم تهویه

کیفیت لوله های پلیکا برای سیستم تهویه

این لوله ها بسته به میزان خالص بودن گرانولها و میزان موادی که در تهیه آنها بکار رفته است دارای کیفیت گوناگونی هستند، به شکلی که بعضی اوقات در زمان حمل و انتقال ترک می خورند و یا شکسته می شوند. به همین علت با توجه به درخواست مشتری پیشنهاد می شود لوله های مورد نیازتان را با کیفیت برگزینید و در زمان خرید حتما ذکر کنید که در شرایطی مانند بارگیری و نصب لوله های ترک برندارند و یا شکسته نشوند. چون اگر این اتفاق بیافتد مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری خواهید شد.

برای مشاهده محصولات می توانید به “صفحه اصلی” مراجعه فرمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان رساکالا تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید